The Marble Collector

The Marble Collector - Cecelia Ahernová
Katalógové číslo: 281528 viac »
15,70

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ

: The Marble Collector

A forgotten childhood. A discovered life. What if you only had one day to find out who you really were? When Sabrina Boggs stumbles upon a mysterious collection of her father’s possessions, she discovers a truth where she never knew there was a lie. The familiar man she grew up with is suddenly a stranger to her. An unexpected break in her monotonous daily routine leaves her just one day to unlock the secrets of the man she thought she knew. A day that unearths memories, stories and people she never knew existed. A day that changes her and those around her forever. The Marble Collector is a thought-provoking novel about how the most ordinary decisions we make can have the most extraordinary consequences for how we live our lives. And how sometimes it’s only by shining on a light on someone else, that you can truly understand yourself.
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
281528
Názov
The Marble Collector
EAN/ISBN
9780007501823
Autor
Cecelia Ahernová
Rozsah
304
Rozmer
235×152×25 mm
Hmotnosť
0,45
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
7%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
The Marble Collector zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.