Geniální podnikatel Tomáš Baťa

Antonín CekotaNadace Tomáše Bati2016/11 CZE česky

Kniha: Geniální podnikatel Tomáš Baťa - Antonín Cekota
15,73
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 280586
Ušetríte až 3,02 € z bežnej ceny 18,75
A navyše získate 15 vernostných bodov

Kniha: Geniální podnikatel Tomáš Baťa

Publikace představuje autobiografii Tomáše Bati, autorem publikace je Antonín Cekota – blízký přítel Tomáše Bati a šéfredaktor někdejšího tisku firmy Baťa. Kniha nabízí mnohé doposud nepublikované informace, které zažil s Tomášem Baťou pouze Antonín Cekota. Kniha nenabízí jen životní příběh tohoto geniálního podnikatele, ale odkrývá zejména jeho povahu a způsob myšlení. Kniha je jedinečná svým motivačním a nadčasovým přístupem ke čtenáři. Poprvé byla kniha publikována v cizích jazycích v zahraničí a to šedesátých letech minulého století, jako svědectví výjimečného životního příběhu a odkazu Tomáše Bati. Českého vydání se kniha dočkala až v osmdesátých letech, publikována byla v nakladatelství Škvoreckých v Torontu. Prvního veřejného vydání v české republice se kniha dočkala až v tomto roce a to k výročí 140 let od narození Tomáše Bati.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
280586
Názov
Geniální podnikatel Tomáš Baťa
EAN/ISBN
9788090589650
Forma
Viazaná
Autor
Antonín Cekota
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Rozsah
376
Rozmer
210×140×40 mm
Hmotnosť
0,58
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Geniální podnikatel Tomáš Baťa zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.