Most lásky v Paríži

Tamara McKinley

Slovenský spisovateľ2016/11 SVK Slovensky

Kniha: Most lásky v Paríži - Tamara McKinley
Katalógové číslo: 280216
Kolekcia titulov: Máj - lásky čas

Máj - lásky čas

Romány nielen pre zaľúbených o zaľúbených.Pre všetkých, ktorí túžia po láske. Pre tých, ktorí lásku majú, alebo ju hľada… Zistiť viac...
9,77

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Most lásky v Paríži

Najnovší, trinásty román autorky svetových bestsellerov.

Mladá a pekná zdravotná sestra Annabelle opúšťa rodný Londýn a hľadá si uplatnenie na druhom brehu Kanála La Manche – v Paríži.

V cudzej krajine a cudzom meste sa zoznamuje s novými ľuďmi a prostredím, spoznáva bohémsky život parížskych umelcov 30. rokov minulého storočia a dúfa, že nájde lásku. Čoskoro ju však osud zaveje do Španielska a tam Annabelle zažije bezhraničné šťastie, ale i hlboký žiaľ.

O dve desaťročia neskôr iná mladá žena, Annabellina dcéra Eugenie, vystúpi v Paríži z vlaku a na prvý pohľad si toto nádherné mesto zamiluje. Talentovaná umelkyňa sa s vášňou vrhá do víru nového vzrušujúceho sveta, no zakrátko zistí, že v jeho tmavých zákutiach sa skrývajú dávne tajomstvá jej rodiny...

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
280216
Názov
Most lásky v Paríži
EAN/ISBN
9788022019477
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Tamara McKinley
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Rozsah
304
Rozmer
130×200 mm
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Most lásky v Paríži zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.