Starmus / Setkání všech, kdo svůj život zasvětili zkoumání a dobývání vesmíru

Setkání všech, kdo svůj život zasvětili zkoumání a dobývání vesmíru

Garik Israelian, Brian May

SLOVART2016/12 CZE Česky

Kniha: Starmus / Setkání všech, kdo svůj život zasvětili zkoumání a dobývání vesmíru - Setkání všech, kdo svůj život zasvětili zkoumání a dobývání vesmíru - Garik Israelian, Brian May
Katalógové číslo: 279564
Ušetríte až 2,21 € z bežnej ceny 19,95
A navyše získate 17 vernostných bodov
17,74
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Starmus / Setkání všech, kdo svůj život zasvětili zkoumání a dobývání vesmíru

Setkání všech, kdo svůj život zasvětili zkoumání a dobývání vesmíru

Brian May, slávny gitarista skupiny Queen, ktorý je mimo iného aj držiteľom doktorátu z astrofyziky, mal so svoji priateľom Garikom Israelianom sen: usporiadať stretnutie všetkých, ktorí zasvätili svoj život skúmaniu a dobývaniu vesmíru. V roku 2011 preto zorganizovali na Kanárskych ostrovoch prvé stretnutie nazvané Starmus. Podarilo sa im dať dokopy to najlepšie, čo svet vedy v súčasnosti ponúka. „Hviezdny“ tím prednášajúcich, ktorý informoval o aktuálnom stave poznania vesmíru, doplnili astronauti ako Neil Armstrong, Buzz Aldrin či Jim Lovell. Prejdeme sa s nimi po Mesiaci, alebo prežijeme dramatický návrat misie Apollo 13 na Zem. Zásadné prednášky sú venované vedeckému skúmaniu vesmíru: vznik života (Jack Szostak, Richard Dawkins a ďalší), fyzikálne vlastnosti vesmíru (Adam Burrows, Garik Israelian) alebo vznik vesmíru (Joseph Silk, George Smooth, Robert Williams). Starmus je netradičná vedecká konferencia: priateľské spoločenské stretnutie doplnené hudobnými vystúpeniami popredných umelcov. Kniha, ktorú držíte v rukách, je však niečo viac ako len zborník konferencie. Môže poslúžiť ako fundovaný prehľad aktuálneho stavu výskumu vesmíru, aj ako pútavý výklad dejín jeho dobývania.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
279564
Názov
Starmus / Setkání všech, kdo svůj život zasvětili
Podnázov
Setkání všech, kdo svůj život zasvětili zkoumání a
EAN/ISBN
9788075291240
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Autor
Garik Israelian, Brian May
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/12
Rozsah
224
Rozmer
229×281 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Starmus / Setkání všech, kdo svůj život zasvětili zkoumání a dobývání vesmíru zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.