Kniha The Hidden Child Camilla Läckberg | kníhkupectvo Literama.sk

The Hidden Child

Camilla LäckbergBertram Trading Limited2016/09 GBR anglicky

Kniha: The Hidden Child - Camilla Läckberg
Katalógové číslo: 279095

Kniha: The Hidden Child

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg’s chilling psychological thriller featuring Detective Patrick Hedstrom and Erica Falck – irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. Crime writer Erica Falck is shocked to discover an old Nazi medal among her late mother's belongings. Inspired to dig deep into her past, she visits a retired history teacher for answers. Two days later, he’s dead. Detective Patrik Hedstrm is on paternity leave. But his wife’s enquiries appear to have set off a chain of murders and he’s finding it hard to keep out of the investigation. A terrible secret from the darkest days of World War II is coming to light and their families’ histories are right at the heart of it.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
279095
Názov
The Hidden Child
EAN/ISBN
9780007419494
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Camilla Läckberg
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/09
Rozsah
506
Rozmer
130×197×30 mm
Hmotnosť
0,36
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
The Hidden Child zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.