3 knihy Roberta T. Kiyosakiho KOMPLET

Robert T. KiyosakiMOTÝĽ SVK slovensky

: 3 knihy Roberta T. Kiyosakiho KOMPLET - Robert T. Kiyosaki
Katalógové číslo: 276669

: 3 knihy Roberta T. Kiyosakiho KOMPLET

Cashflow kvadrant - 2. vydanie Prečo niektorí ľudia pracujú menej a zarábajú viac? Prečo niektorí investori zarábajú peniaze s malým rizikom, zatiaľ čo ostatní sú radi, ak sa im vrátia aspoň pôvodné investície? Mnohí z nás sa spoliehajú na výplatnú pásku, iní podnikajú samostatne, ďaľší získavajú peniaze z podnikov a investicií, ktoré vlastnia. Ako podnikať úspešne - 2. vydanie Finančná sloboda - to je cieľ každého podnikateľa. Táto kniha vás k nemu privedie. - Máte nápad za milión? - Máte strach z neúspechu? - Už vás omrzelo pracovať pre druhých? - Otravuje vás prijímať rozkazy od šéfa? - Ste pripravení na svoj biznis? ...POTOM JE TÁTO KNIHA PRÁVE PRE VÁS Biznis 21. storočia Nariekanie a sťažovanie si na ekonomiku alebo obviňovanie druhých vám finančnú budúcnosť nezaistia. Ak chcete mať bohatstvo, musíte si ho vybudovať. Musíte sa zmocniť svojej budúcnosti tým, že získate nad svojimi príjmami kontrolu už dnes! Pre väčšinu z vás sú to možno ťažké ekonomické časy, ale pre mnohých podnikateľov sú to časy plné ekonomických príležitostí. Nielenže práve dnes je tá správna chvíľa na to, mať vlastný podnik, ale v skutočnosti nikdy nebola príhodnejšia!

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
276669
Názov
3 knihy Roberta T. Kiyosakiho KOMPLET
EAN/ISBN
0800518
Autor
Robert T. Kiyosaki
Rozmer
205×140×77 mm
Hmotnosť
1,05
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
3 knihy Roberta T. Kiyosakiho KOMPLET zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.