Kniha Duchovná symbolika | kníhkupectvo Literama.sk

Duchovná symbolika

Barnumová Melanie • IKAR • 2016/10SK slovensky

Kniha : Duchovná symbolika
Kúpiť
0,98
Katalógové číslo: 270979
Inventúra, vyexpedujeme do 8 dní
Skladom u dodávateľa:
Akcia: Knihy za 1 Euro
Knihy za 1 Euro
Zľava! Akcia!
Kolekcia titulov: PREKVAPČO
PREKVAPČO
Pozrite si celú kolekciu...

Kniha: Duchovná symbolika

Každý deň nás sprevádzajú nejaké znamenia, nečakané náhody, predtuchy..., rána vítame radostne, keď sme mali krásny sen, alebo nás bolí hlava a sme bez nálady, keď nás pritlačila nočná mora. Má toto všetko v našom živote nejaký význam?

S autorkou knihy Duchovná symbolika sa zľahka a pútavo presunieme do duchovného sveta a zoznámime sa so symbolikou farieb, čakier, s náboženskými, kultúrnymi a duchovnými symbolmi, nebude chýbať ani výklad tarotových kariet, objasňovanie osobnej symboliky, symboliky snov či každodenných synchronicít.

Základným pojmom a symbolom sa v knihe venuje dostatok priestoru, aby ste o nich získali prehľad. Praktické cvičenia, ktoré sú súčasťou každej kapitoly, vás privedú k tomu, aby ste sa zamysleli nad symbolikou vo vašom vlastnom živote. Autorka vám pomôže nájsť správny smer, ak sa rozhodnete vydať na cestu ich odhaľovania a interpretácie.

Z anglického originálu The Book of Psychic Symbols (Llewellyn Publications, a Division of Llewellyn Worldwide Ltd., Woodbury, Minnesota, 2012) preložila Sára Moyzesová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
270979
Názov
Duchovná symbolika
EAN/ISBN
9788055150499
Forma
Viazaná
Autor
Barnumová Melanie
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/10
Rozsah
312
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Inventúra, vyexpedujeme do 8 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Duchovná symbolika zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.