Fytoterapia z pera lekára

Karol Mika

Osveta2016/03 SVK Slovensky

Kniha: Fytoterapia z pera lekára - Karol Mika
Katalógové číslo: 266777
Ušetríte až 4,57 € z bežnej ceny 35,00
A navyše získate 30 vernostných bodov
30,43
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Fytoterapia z pera lekára

Praktická postgraduálna príručka s najdôležitejšími poznatkami o aplikácii liečivých rastlín v terapeutickej praxi.

Rozoberá farmakodynamiku účinných rastlinných látok pri metabolických poruchách, chorobách tráviacej rúry, pečene, žlčových ciest, obličiek a močových vývodov, ako aj pri srdcovocievnych, ženských, nervových a duševných ochoreniach, rovnako pri postihnutí kožného krytu a pohybovej sústavy. Poukazuje na možnosti fytoprofylaxie, nastoľuje problematiku nežiaducich vedľajších účinkov a intoxikácie pri nevhodnom užívaní rastlinných drog alebo fytofarmák.

Publikácia je určená predovšetkým praktickým lekárom pre deti, dorast aj dospelých, internistom, gerontológom, stomatológom, veterinárom, farmaceutom, ale aj poslucháčom lekárskych i farmaceutických fakúlt. Po knihe siahnu aj vzdelaní laici, ktorí chcú poznať odborné stanovisko k užívaniu liečivých rastlín a ich látok. Je to potrebné, pretože súčasný trh je zaplavený množstvom nevedeckých, zavádzajúcich tvrdení a stanovísk v tlači, ale tiež v audiovizuálnych médiách, ktoré fytoterapiu diskreditujú.

Publikácia predstavuje 3., rozšírené vydanie predchádzajúcej verzie Fytoterapie, ktoré je doplnené o aplikáciu najnovších výskumov a predstavuje výnimočné dielo z pera lekára – fytoterapeutického odborníka.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
266777
Názov
Fytoterapia z pera lekára
EAN/ISBN
9788080634360
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Karol Mika
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/03
Rozsah
512
Rozmer
170×240 mm
Hmotnosť
1,24
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Fytoterapia z pera lekára zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.