Kniha Desivý mor Atlantídy A. G. Riddle | kníhkupectvo Literama.sk

Desivý mor Atlantídy

Záhada pôvodu Druhá kniha

A. G. RiddleMOTÝĽ • 2015/10SK slovensky

Kniha : Desivý mor Atlantídy - Záhada pôvodu Druhá kniha
Do Vianoc: ÁNO
Kúpiť
4,64
Katalógové číslo: 260015
Ušetríte až 0,26 € z bežnej ceny 4,90
A navyše získate 4 vernostné body
Vyexpedujeme do 5 dní
Skladom u dodávateľa:
Séria kníh: Záhada pôvodu
Záhada pôvodu
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Desivý mor Atlantídy

Záhada pôvodu Druhá kniha

Pandémia driemajúca 70 000 rokov... zmení ľudstvo... navždy.

Doktorka Kate Warnerová sa v španielskej Marbelle prebudí do desivej reality: ľudská rasa stojí na pokraji vyhynutia. Svet je zasiahnutý pandémiou, o akej dovtedy nikto nechyroval. Zomrela už takmer miliarda ľudí. A tých, ktorých atlantídsky mor nezabil, premieňa na genetickej úrovni. Niektorí z nich sa prudko vyvíjajú. Ostatní upadajú.

Vo chvíli, keď svet upadne do chaosu, objaví sa radikálne riešenie. Priemyselne vyspelé krajiny ponúknu zázračný liek - Orchideu, ktorú masovo produkujú a distribuujú do utečeneckých táborov po celom svete. Orchidea však nie je ničím iným, len chabým pokusom na získanie času. Potláča symptómy moru, ale samotné ochorenie nikdy nevylieči.

Spoločnosť Immari International ponúka odlišný postup. Nerobiť nič. Nechať mor, aby si vybral svoju daň. Immari má svoju vlastnú víziu sveta zaľudneného geneticky nadradenými preživšími - novou ľudskou rasou, pripravenou čeliť svojmu osudu.

Aliancia Orchidea a Immari sa snažia udržať pod kontrolou svetovú populáciu visiacu na vlásku a zároveň vstupujú do otvorenej vojny. Posledná nádej ľudstva je v objavení lieku. Kľúč k rozlúšteniu záhady obklopujúcej atlantídsky mor drží v rukách samotná Kate. Odpoveď sa možno skrýva v pochopení rozhodujúcich udalostí v dejinách ľudstva - momentov, keď sa ľudský genóm záhadne zmenil. Kate sa vyberá na cestu neúrodnými pustatinami Európy a severnej Afriky. Lenže jej vlastné skúmanie minulosti ju privádza na miesta, o ktorých nikdy nepredpokladala, že by sa na ne mohla dostať. Čoskoro zistí, že história evolúcie človeka nie je v skutočnosti taká, aká sa zdá byť. Náprava chýb z minulosti si od Kate môže vyžadovať nepredstaviteľnú obeť.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
260015
Názov
Desivý mor Atlantídy
Podnázov
Záhada pôvodu Druhá kniha
EAN/ISBN
9788081640629
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
A. G. Riddle
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/10
Rozsah
376
Rozmer
160×237 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 5 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Desivý mor Atlantídy zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.