Zlé peniaze – sprievodca krízou

Juraj Karpiš

INESS-Inštitút ekonomických a spoločenských analýz2015 SVK Slovensky

Kniha: Zlé peniaze – sprievodca krízou - Juraj Karpiš
Katalógové číslo: 258445
Ušetríte až 1,09 € z bežnej ceny 17,90
A navyše získate 16 vernostných bodov
16,81
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Zlé peniaze – sprievodca krízou

Krízová mozaika ekonóma Juraja Karpiša, v ktorej sa dozviete, kto zapríčinil krízu, či prežije euro a praktické rady, ako žiť dobrý život napriek zlým peniazom. Juraj Karpiš napísal tučného sprievodcu krízou aj pre neodbornú verejnosť. V knihe hľadá príčiny prečo padli banky a európske štáty si nevedeli požičať. Poukazuje na slabé miesta fungovania dnešného finančného systému, keď sa možnosť tvoriť peniaze z ničoho zneužíva na sledovanie cieľov politickej triedy a finančníkov. Banky pomáhajú financovať sľuby politikov. Tí im na oplátku pravidelne pomáhajú z problémov za naše peniaze. Po kríze sa ľudia opäť stali rukojemníkmi. Museli sme zaplatiť účty za banky, ktoré sú údajne príliš veľké na to, aby padli. Dôležitou časťou knihy sú možné budúce scenáre a konkrétne návrhy ako žiť dobrý život napriek zlým peniazom. Doplnkom knihy je pravidelne aktualizovaná internetová stránka www.zlepeniaze.eu, ktorá je úložiskom stoviek grafov, údajov a odbornej literatúry, ktoré autor zozbieral počas písania knihy.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
258445
Názov
Zlé peniaze – sprievodca krízou
EAN/ISBN
9788096976584
Forma
Pevná
Autor
Juraj Karpiš
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015
Rozsah
573
Rozmer
155×225
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
6%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zlé peniaze – sprievodca krízou zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.