Toltécke umenie života a smrti

Príbeh o objavovaní

Don Miguel Ruiz

NOXI2015/10 SVK Slovensky

Kniha: Toltécke umenie života a smrti - Príbeh o objavovaní - Don Miguel Ruiz
Katalógové číslo: 257866
2,89

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Toltécke umenie života a smrti

Príbeh o objavovaní

Obľúbený duchovný učiteľ Don Migel Ruiz vo svojej najnovšej knihe čitateľov vezme na mystickú cestu inšpirovanú Toltékmi. Vďaka toltéckej múdrosti im predstaví hlbší level duchovného učenia a bdelosti. Don Miguel Ruiz v roku 2002 prekonal takmer smrteľný infarkt, po ktorom bol deväť týždňov v kóme. Práve duchovný zážitok z obdobia, keď bol medzi životom a smrťou, tvorí filozofický základ knihy Toltécke umenie života a smrti. Kým jeho telo ležalo v bezvedomí, Ruiz spoznal ľudí, myšlienky a udalosti, ktoré mu zmenili život – osvetlili mu nekonečný súboj medzi životom a smrťou, v ktorom sme všetci zaseknutí. Na knihe Toltécke umenie života a smrti pracoval vyše desať rokov a teraz pozýva čitateľov na cestu k podstate duchovného učenia. V knihe, ktorá čerpá z jeho celoživotného diela, sa s nami Ruiz podelí o najvnútornejšie úvahy svojho srdca a duše.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
257866
Názov
Toltécke umenie života a smrti
Podnázov
Príbeh o objavovaní
EAN/ISBN
9788081113086
Forma
Viazaná
Autor
Don Miguel Ruiz
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/10
Rozsah
392
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
0,45
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Toltécke umenie života a smrti zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.