Dejepisná čítanka(4) pre ZŠ (9. roč.) a 4. roč. osemroč. gymnázií

Dušan Kováč

Orbis Pictus Istropolitana2002 SVK Slovensky

Kniha: Dejepisná čítanka(4) pre ZŠ (9. roč.) a 4. roč. osemroč. gymnázií - Dušan Kováč
Katalógové číslo: 251722
3,34

Na dopyt
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Dejepisná čítanka(4) pre ZŠ (9. roč.) a 4. roč. osemroč. gymnázií

Dejepisná čítanka je súčasťou súboru dejepisných učebníc Svet v dvadsiatom storočí a Slovensko v novom storočí a pracovného zošita Pohrajme sa s históriou 4. Približuje nám slovenské i svetové dejiny 20. storočia netradičným spôsobom – očami spisovateľov, očitých svedkov, novinárov a publicistov. Úryvky z pamätí, komentárov, či umeleckej a populárno-vednej literatúry umožňujú žiakom prežiť 20. storočie ešte raz, detailnejšie, odkrývajúc v minulosti jej skutočný objekt i subjekt – človeka. Okrem úryvkov čítanka nedávno skončené storočie predstavuje aj pomocou obrazového materiálu, ktorý, podobne ako texty, nastoľuje žiakom otázky, umožňuje diskusiu a učí ich, že na minulosť sa dá pozerať rozličnou optikou a objektivita pri jej posudzovaní je veľmi krehká.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
251722
Názov
Dejepisná čítanka(4) pre ZŠ (9. roč.) a 4. roč. os
EAN/ISBN
807158309X
Forma
Brožovaná
Autor
Dušan Kováč
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2002
Rozsah
72
Stav
Na dopyt
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dejepisná čítanka(4) pre ZŠ (9. roč.) a 4. roč. osemroč. gymnázií zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.