Kniha Kúzelník z Auschwitzu | kníhkupectvo Literama.sk

Kúzelník z Auschwitzu

Kathy KacerVerbarium • 2015/08SK slovensky

Kniha : Kúzelník z Auschwitzu
Kúpiť
8,37
Katalógové číslo: 250672
Ušetríte až 2,53 € z bežnej ceny 10,90
A navyše získate 8 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Kúzelník z Auschwitzu

Werner má len 14 rokov, keď ho nacisti odlúčia od rodiny a on skončí v koncentračnom tábore. Na drevenej prični sa tlačí aj so starším mužom, ktorý sa mu predstaví ako Levin. Raz v noci vrazia do baraku strážcovia, muža vytiahnu z prične a donútia ho čarovať s kartami. Levin predvádza po nociach kúzla, lebo vie, že hrá o svoj život. Jedného dňa sa zúfalému Wernerovi čosi prihodí a Levin, aby ho upokojil, odhalí mu tajomstvo svojich kúzel. Naučí ho však aj čosi iné, že vždy existuje nádej a že sa nikdy nemá vzdávať. Láskavosť a priateľstvo tohto muža pomôžu Wernerovi nakoniec prežiť, a hoci sa už nikdy nestretnú, jeho dar ho bude sprevádzať novým životom.

Autorka, pôvodným povolaním psychologička, opísala krehký príbeh o priateľstve, ľudskosti a neutíchajúcej nádeji aj počas najčernejších momentov veľmi citlivo a vhodným spôsobom. Knihu dopĺňajú pôsobivé, čiernobiele ilustrácie, ako aj fotografie skutočných hrdinov príbehu.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
250672
Názov
Kúzelník z Auschwitzu
EAN/ISBN
9788089612383
Forma
Viazaná
Autor
Kathy Kacer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/08
Rozsah
32
Rozmer
216×279
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
23%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Kúzelník z Auschwitzu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.