Ako sa stať Parížankou nech žijete kdekoľvek

Láska, štýl a zlé návyky

Anne Berest a kolektiv

IKAR2016/01 SVK Slovensky

Kniha: Ako sa stať Parížankou nech žijete kdekoľvek - Láska, štýl a zlé návyky - Anne Berest a kolektiv
Katalógové číslo: 248419
11,20

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Ako sa stať Parížankou nech žijete kdekoľvek

Láska, štýl a zlé návyky

Štyri krásne a uznávané Francúzky, nerozlučné priateľky Anne Berestová, Audrey Diwanová, Carolinede Maigretová a Sophie Masová vám prezradia, čo znamená byť Parížankou: ako sa obliekať, užívať si život, zabávať sa – a to všetko s osobitým šarmom. Spoznáte ich nevšedné názory na módu, štýl, krásu, kultúru aj vzťahy s mužmi.

Tieto talentované ženy, úspešné vo svete hudby, filmu, módy a médií, otvorene rozprávajú o tom, čo v súčasnosti znamená byť Francúzkami, a búrajú dlho pestované mýty. Prezrádzajú svoje tajomstvá, odkrývajú nedostatky a zároveň nás zabávajú svojimi komplikovanými a často protichodnými názormi a pocitmi. Netaja, že ich láka snobský svet kaviáru a šampanského, že sú trochu sebecké a nevyspytateľné, ale vždy sa na ne možno spoľahnúť. Sú panovačné a tvrdohlavé, no v hĺbke duše ostávajú romantické a nežné.

Tieto pravé Parížanky vás zoberú na rande aj na večierok, ukážu vám šik miesta v meste svetiel a pozvú vás k sebe na večeru. Stanete sa jednou z nich. Pripravte sa na vzrušujúcu jazdu plnú prekvapení na francúzsky spôsob. Dozviete sa, ako byť záhadná a zmyselná či ako vyzerať prirodzene a neodolateľne tak, že sa vášmu partnerovi roztrasú kolená. Porozprávajú vám, aké sú matky, čo si myslia o svadbe alebo pravidelnom cvičení. Anne, Audrey, Caroline a Sophie vás rozosmejú a povzbudia, aby ste sa nebáli kráčať odvážne a slobodne, no najmä aby ste sa stále cítili dobre.

Z francúzskeho originálu How to be Parisian Wherever You Are: Love, Style, and Bad Habits (Doubleday, division Random House LLC, New York2014) preložila Alica Wursterová.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
248419
Názov
Ako sa stať Parížankou nech žijete kdekoľvek
Podnázov
Láska, štýl a zlé návyky
EAN/ISBN
9788055144917
Forma
Viazaná
Autor
Anne Berest a kolektiv
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/01
Rozsah
272
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako sa stať Parížankou nech žijete kdekoľvek zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.