Brána do sveta príšer

William Hope Hodgson

Európa2015/03 SVK Slovensky

Kniha: Brána do sveta príšer - William Hope Hodgson
Katalógové číslo: 242961
Ušetríte až 2,23 € z bežnej ceny 12,99
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,76
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Brána do sveta príšer

"Neuveriteľne pôsobivým opisom svetov a bytostí číhajúcich kdesi za prahom všedného života sa vyznačuje tvorba Williama H. Hodgsona, ktorý je v súčasnosti oveľa menej známy, než by si zaslúžil."
H. P. Lovecraft

Starobylé, rubášom noci zahalené domy a hrady mávajú svoje tajomstvá. V každom sa zaručene nájde nejaký duch, lenže v niektorých vyčíňajú aj omnoho nebezpečnejšie prízraky a monštrá... Z komnát sa tam za nocí ozývajú desivé zvuky, zo stropov kvapká krv a niekto, alebo niečo práve prudko rozrazilo dvere a zahasilo všetky sviece. V podobných prípadoch môže zasiahnuť jedine znalec okultných úkazov a zároveň detektív. Presne takým je Thomas Carnacki - vyšetrovateľ paranormálnych záhad, ktorého začiatkom 20. storočia stvoril anglický spisovateľ William H. Hodgson. Bol jedným z prvých svojho druhu v literatúre a vďaka prezieravému pohľadu na svet tušil, že občas sa za zdanlivými prízrakmi nehmotného sveta môže v skutočnosti skrývať aj človek s temnými úmyslami. Ale čo je vlastne väčšie zlo? Zapáľte oheň v krbe, usaďte sa do pohodlného kresla a vydajte sa spolu s lovcom duchov, Thomasom Carnackim do sveta, kde sú hranice reality a nadprirodzena takmer nepostrehnuteľné...

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
242961
Názov
Brána do sveta príšer
EAN/ISBN
9788089666157
Forma
Tvrdá, s vrchným obalom, matná
Autor
William Hope Hodgson
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/03
Rozsah
216
Rozmer
130×210 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
17%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Brána do sveta príšer zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.