Finančné právo v Čechách a na Slovensku - I. diel - CD

Key publishing2014 CZE Česky

Kniha: Finančné právo v Čechách a na Slovensku - I. diel - CD
Katalógové číslo: 240147
Ušetríte až 0,64 € z bežnej ceny 5,64
A navyše získate 5 vernostných bodov
5,00
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Finančné právo v Čechách a na Slovensku - I. diel - CD

Úloha práva pri riadení finančného hospodárstva u nás, v makroekonomickom alebo mikroekonomickom meradle, bola doteraz značná. Možno očakávať, že tento význam nepoklesne, skôr naopak. Ústup od hmotných kritérií a ukazovateľov v prospech hodnotových znamená, že finančná činnosť štátu bude aj naďalej osobitne významnou, čo sa týka aj právneho vyjadrenia tejto úlohy štátu a jeho postavenia v procese realizácie finančných vzťahov. Toto konštatovanie neznižuje postavenie samosprávy, podnikateľov ani občanov. V rukách štátu je však legislatívna aktivita, ktorej výstupy utvárajú právne prostredie, v ktorom existujú ostatné subjekty. Oblasť nakladania s peniazmi v najširšom vyjadrení nemôže byť výnimkou. Pretože finančná problematika je sama o sebe svojou podstatou a pôsobením prierezová, uvedené dielo možno odporúčať širokej odbornej verejnosti a študentom vysokých škôl právnického, manažérskeho a ekonomického zamerania.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
240147
Názov
Finančné právo v Čechách a na Slovensku - I. diel
EAN/ISBN
9788074182150
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
20%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Finančné právo v Čechách a na Slovensku - I. diel - CD zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.