Dievčenský román z minulého storočia

Broňa Hochelová

Pectus2015/01 SVK Slovensky

Kniha: Dievčenský román z minulého storočia - Broňa Hochelová
Katalógové číslo: 238836
Ušetríte až 2,26 € z bežnej ceny 13,20
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,94
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Dievčenský román z minulého storočia

Doberanie si učiteľov, podpichovanie kamarátok v partii, nedbalo utajovaná závisť, ale aj sny a túžby po láske. Podarí sa autorke vyhnúť klišé, aby hlavná protagonistka Silvia nezviedla fyzikára Doda a neotehotnela? Dá Dodovi, keď sa zjaví uhrančivý Džulio, možnosť zápasiť o svoju ženu, alebo z neho urobí ikonickú figúrku mestečka, slabocha bez ambícií, akého poznáme z ruskej literatúry?

V epizodickosti, čo zahŕňa svet mnohých postáv a neverí veľkému príbehu, sa síce nedeje nijaká filozofia ani hlboký druhý plán, avšak pohľadu na život jednoduchých ľudí z obdobia normalizácie, na ich každodenné radosti i strasti, možno uveriť. Za zdanlivou naivitou sa totiž ukrýva presvedčivá podoba medziľudských vzťahov, ktoré neovplyvňuje politická situácia. A vďaka autorkinej schopnosti prestupovať hranice medzi rozprávačom a postavami môže čitateľ bez námahy nazrieť do myslenia, prežívania a hodnotovej hierarchie hrdinov.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
238836
Názov
Dievčenský román z minulého storočia
EAN/ISBN
9788089435197
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Broňa Hochelová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/01
Rozsah
224
Rozmer
120×190 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
17%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dievčenský román z minulého storočia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.