Malá doba ľadová - Tamara Heribanová Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Malá doba ľadová

Tamara HeribanováIKAR • 2014/10SK slovensky

Kniha : Malá doba ľadová
Katalógové číslo: 232221
NEDOSTUPNÉ: titul je vypredaný, náklad rozobratý
Akcia: Nová vlna
Nová vlna
Zľava! Akcia!
Kolekcia titulov: PREKVAPČO
PREKVAPČO
Pozrite si celú kolekciu...

Kniha: Malá doba ľadová

Tamara Heribanová sa v knižke Malá doba ľadová s nevšedným espritom, sviežim humorom a ľahkou bezprostrednosťou vyjadruje k pálčivým problémom mladej generácie. V centre jej rozprávania sa ocitla láska ako niečo, čo korunuje celé bytie človeka. A nechýbajú v ňom motívy, ktoré takúto lásku znemožňujú alebo jej prinajmenšom prekážajú stať sa voňavým kvetom, po akom sa všetci načahujeme, ale málokto sa ho aj dotkne. Láska Emmy a Alexa sa po všetkých nádherných i dramatických peripetiách nekončí vytúženým happyendom. Nekončí sa ani tragédiou. Podstatné však je, že sa nekončí. A nekončí sa ani príbeh jej matky emigrantky a dvoch sestier, z ktorých každá vlastným životom napĺňa svoju predstavu o emancipácii súčasnej ženy. Talentovaná autorka, rozhľadená vo svojom svete ako málokto z jej rovesníkov, poskytuje v románe nemálo námetov na rozmýšľanie o tom, prečo je náš život taký, aký je, a prečo v ňom nemožno dosiahnuť všetko, po čom túžime.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
232221
Názov
Malá doba ľadová
EAN/ISBN
9788055141008
Forma
Viazaná
Autor
Tamara Heribanová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014/10
Rozsah
232
Rozmer
125×200
Hmotnosť
0,20
Stav
Rozobraté
Sadzba DPH
10%
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Malá doba ľadová zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.