Klinický význam dopplerovského sonografického vyšetrenia cirkulácie počas tehotnosti

Osveta2013

Kniha: Klinický význam dopplerovského sonografického vyšetrenia cirkulácie počas tehotnosti
Katalógové číslo: 221699
Ušetríte až 1,67 € z bežnej ceny 15,00
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,33
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Klinický význam dopplerovského sonografického vyšetrenia cirkulácie počas tehotnosti

Cieľom tejto vedeckej monografie je podrobne analyzovať súčasné poznatky týkajúce sa vyšetrenia jednotlivých súčastí uteroplacentárnej a fetoplacentárnej cirkulácie, a to tak počas fyziologicky prebiehajúcej tehotnosti, ako aj pri jednotlivých patologických stavoch, ktoré zásadným spôsobom ovplyvňujú materskú a fetálnu morbiditu a mortalitu. Druhým aspektom zamerania monografie je na základe vlastných výsledkov podrobne charakterizovať hemodynamické zmeny v tehotnosti v jednotlivých častiach fetálnej a uteroplacentárnej cirkulácie, priniesť nový pohľad na možnosti využitia dopplerovskej sonografie v diagnostike stavu a ohrozenia plodu počas tehotnosti. Poznanie fyziológie cirkulácie, patomechanizmov jednotlivých tehotenských komlikácií a využitie získaných poznatkov z aktívneho vedeckovýskumného sledovania v klinickej praxi sú hlavným predpokladom na posunutie nových vedomostí z teoretickej roviny širokej klinickej aplikácie v prospech novorodenca, rodiny a celej spoločnosti.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
221699
Názov
Klinický význam dopplerovského sonografického vyše
EAN/ISBN
9788080634117
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013
Rozsah
196
Rozmer
170×240
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Klinický význam dopplerovského sonografického vyšetrenia cirkulácie počas tehotnosti zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.