77 naj Slovensko

Ján Lacika

IKAR2014 SVK Slovensky

Kniha: 77 naj Slovensko - Ján Lacika
Katalógové číslo: 221332
12,94

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: 77 naj Slovensko

Na rozlohou malé Slovensko sa vmestí toľko hodnôt a krás! V krajine v srdci Európy je množstvo kultúrnych pamiatok a prírodných zaujímavostí, ktoré v domácich vzbudzujú hrdosť a v návštevníkoch spoza hraníc obdiv. Táto kniha ich predstavuje v koncentrovanej podobe, zahŕňa to naj, čo môže nádherné a rozmanité Slovensko ponúknuť. Skúsený geograf, cestovateľ a fotograf Ján Lacika vybral najhodnotnejšie mestá, hrady a zámky, sakrálne pamiatky, stavby ľudovej architektúry, technické pamiatky, najkrajšie vrchy, doliny, jaskyne a iné skalné výtvory, prírodné prvky krajiny vytvorené vodou a aj to najcennejšie zo živej prírody. Každá z jedenástich kategórií má svojich sedem hlavných naj, spolu teda sedemdesiatsedem skutočných skvostov. No keďže na Slovensku je toho oveľa viac, doplnil autor každú kapitolu o dvojstranu s ďalšími siedmimi pozoruhodnými miestami. Publikácia obsahuje krásne fotografie, pútavý text plný zaujímavých a užitočných informácií a iných výhod pre všetkých, čo chcú nielen čítať, ale aj zažiť na vlastnej koži. 

Autor textu a fotografií doc. RNDr. Ján Lacika, CSc.


Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
221332
Názov
77 naj Slovensko
EAN/ISBN
9788055138305
Forma
pevná
Autor
Ján Lacika
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014
Rozmer
170×233
Hmotnosť
0,30
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
77 naj Slovensko zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.