Päť príčin nefunkčnosti tímu

Patrik Lencioni

Porta libri2013

Kniha: Päť príčin nefunkčnosti tímu - Patrik Lencioni
Katalógové číslo: 210176
11,46

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Päť príčin nefunkčnosti tímu

Po prvých dvoch týždňoch pozorovania problémov v DecisionTech mala Kathryn Petersonová plno pochybností, či vôbec mala zobrať pozíciu výkonnej riaditeľky. Nebolo to ťažké rozhodovanie. Predstava ničnerobenia na dôchodku ju otravovala a takéto výzvy ju priťahovali. Nemohla však vedieť, aký nefunkčný bude jej nový tím a že jej budú podriadení hádzať pod nohy také nepríjemné polená... Autor obracia svoju prenikavú pozornosť a rozprávačský talent k fascinujúcemu a komplexnému fenoménu tímovej spolupráce. Kathryn Petersonová, nová výkonná riaditeľka DecisionTech, musí čeliť vážnej kríze vo vedení: ak sa nepodarí zjednotiť rozložený tím kľúčových ľudí, celá firma sa môže rozpadnúť. Podarí sa jej to? Alebo ju predstavenstvo odvolá? A prežije to firma vôbec? Lencioniho príbeh slúži ako stála pripomienka, že líderstvo nevyžaduje len potrebné znalosti a zručnosti, ale rovnakú dávku odvahy. Prostredníctvom príbehu odhaľuje päť hlavných príčin, prečo aj tie najlepšie tímy často zápasia s vlastným fungovaním. Navrhuje užitočný model a nástroje, pomocou ktorých je možné tieto nefunkčnosti odstrániť a vybudovať zladený, efektívny tím.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
210176
Názov
Päť príčin nefunkčnosti tímu
EAN/ISBN
9788081560149
Forma
Brožovaná
Autor
Patrik Lencioni
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013
Rozsah
212
Rozmer
150×233
Hmotnosť
0,39
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Päť príčin nefunkčnosti tímu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.