Kamila Magálová - Do voza aj do koča

Rozhovory s Jánom Štrasserom

Ján ŠtrasserForza Music2013 SVK slovensky

Kniha: Kamila Magálová - Do voza aj do koča - Rozhovory s Jánom Štrasserom - Ján Štrasser
Katalógové číslo: 209518

Kniha: Kamila Magálová - Do voza aj do koča

Rozhovory s Jánom Štrasserom

Spisovateľ a publicista Ján Štrasser ponúka čitateľom v tomto roku už druhú knihu rozhovorov: po rozhovoroch s jubilujúcim spevákom, skladateľom a naším najznámejším džezmenom Petrom Lipom zalovil v delikátnejších vodách a „do slovného tanca“ vyzval dámu. Ako býva jeho zvykom, nie hocijakú, lebo tou vyvolenou je herečka Kamila Magálová. Kamila Magálová upútala na seba pozornosť hneď od začiatkov svojej kariéry, kedy popri divadle dostala skvelé príležitosti aj v televízii. Všestranným hereckým umením, šarmom a v neposlednom rade civilným i citlivým prejavom sa veľmi skoro zaradila a medzi obľúbené herecké hviezdy. Treba jedným dychom dodať, že na hviezdnej jagavosti jej roky neubrali. Ba práve naopak. Kamilu Magálovú objavila česká kinematografia a v čase, keď sláva mnohých hercov jej generácie pomaly vädne, tá jej rozkvitá. Zaujímavý je aj herečkin osobný príbeh. Hoci pochádza z prominentnej umeleckej rodiny, svoju kariéru si musela vybudovať vlastným talentom a úsilím. Za žiarivým úsmevom, ktorý je jej poznávacím znamením, sa skrývajú i smutné životné míľniky: vyrastala v neúplnej rodine a v mladom veku stratila matku, po smrti starých rodičov sa odcudzili s bratom... a rozpadlo sa jej dlhoročné manželstvo. Kamila Magálová je nielen skvelá divadelná, televízna a filmová herečka, ale aj výborná speváčka - do sŕdc divákov sa zapísala ako nezabudnuteľná hrdinka prvého slovenského muzikálu Cyrano z predmestia. Je aj naslovovzatou kuchárkou. Už niekoľko rokov prináša gazdinkám a gurmánom nové kuchárske recepty a nápady v obľúbenej relácii Tajomstvo mojej kuchyne. Je to skrátka žena do voza aj do koča.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
209518
Názov
Kamila Magálová - Do voza aj do koča
Podnázov
Rozhovory s Jánom Štrasserom
EAN/ISBN
9788089359622
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Ján Štrasser
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013
Rozsah
214
Rozmer
145×215
Hmotnosť
0,42
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kamila Magálová - Do voza aj do koča zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.