Nespútaná

Nadpozemská 3

Cynthia Handová

SVK Slovensky CooBoo2013/07

Kniha: Nespútaná - Nadpozemská 3 - Cynthia Handová
Katalógové číslo: 200495 viac »
Obrázok nedostupný: Séria kníh: Nadpozemská
Nadpozemská
Titul je zaradený v tejto sérii

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Nespútaná

Nadpozemská 3

Odkedy prišla Clara na to, akú významnú úlohu zohráva medzi ostatnými anjelskými bytosťami, bola odhodlaná ochraňovať Tuckera Averyho pred zlom, ktoré ju prenasleduje… Aj za tú cenu, že im to obom zlomí srdce.

Clara sa rozhodne opustiť mesto a zamieri späť do Kalifornie – a to isté urobí aj Christian Prescott, neodolateľný chlapec z vízie, ktorá podnietila celú túto cestu. Padlý anjel, ktorý na Claru zaútočil, sleduje každý jej pohyb. A nie je jediný…

Clara si musí raz a navždy vybrať svoj osud.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
200495
Názov
Nespútaná
Podnázov
Nadpozemská 3
EAN/ISBN
9788074472923
Autor
Cynthia Handová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013/07
Rozsah
384
Rozmer
145 × 205 mm
Stav
Nedostupné
Sadzba DPH
10%
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
4.4 z 5.0
5
250.0%
(2)
4
166.7%
(3)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Diana 5 z 5
30.07.2013 10:23:45

výborný fantasy príbeh, knihu som si hned oblubila...odporucila mi ju kamaratka...aj ked velmifantasy neoblubujem...


Evelin 4 z 5
28.08.2013 10:08:47

Autorka píše skvele a táto jej séria ma jednoducho dostala. Vysvetlenie anjelov, všetkých možných druhov a ich poslania sa síce niekedy zdá mätúce, ale nakoniec som si na všetko zvykla a už som vedela aj lepšie odhadnúť zmysel vízií. Niekedy lepšie než samotná Clara. Clara je dieťa anjelov, veľmi vzácny druh anjela. Snaží sa žiť svoj život normálne, no bez Tuckera je to iba prežívanie a nie žitie. Sama si uvedomuje, že sa musí posunúť ďalej, pretože pre človeka je nebezpečné milovať anjela, nech už je štvrtinový, polovičný či trištvrtinový. Jej anjelský priateľ Christian je vkuse s ňou, ale sama nevie, čo vlastne cíti. V tomto mi Clara prišla niekedy racionálna a niekedy zase hlúpa. Tuckera do nebezpečenstva vrhnúť nechcela a preto schvaľujem, že pre jeho dobro sa rozišli, aj keď som predtým dosť nadávala. Ale to neznamená, že treba uvažovať o Christianovi! Medzi toľkými problémami, do ktorých sa dostala a ktoré ju ešte len čakali by som ja s chlapcami počkala až kým sa všetko nevyrieši a nekomplikovala zbytočne všetko ešte naviac. Christiana som si dokázala konečne trochu obľúbiť, ale niekedy sa mi zdalo, že je to zase ten starý vtieravý "osudový" Christian, ktorého som v predchádzajúcich dieloch tak veľmi nenávidela. Musím ešte pochváliť Angelu, ktorá prešla obrovskou zmenou a že autorka jej do života vložila naozaj krásnu veľkú zmenu. Vďaka tomu som ju mala ešte radšej ako predtým. Celková zápletka a dej boli pekne a dobre spracované, ale stále mi vŕta v hlave otázka "prečo?". Tie Čierne krídla boli vymyslené veľmi dobre, ale ten celkový zmysel ich práce mi nejako unikol. Ale páčilo sa mi, že ich tam bolo tentoraz omnoho viac a že niektorí boli fakt strašne zlí! Musím pochváliť vyobrazenie pekla, ktoré bolo skvelé a takisto zmenu prostredia na Stanford. Tá škola je fascinujúca a konečne sme sa od stredoškolákov posunuli trochu vyššie. Škoda, že potom to odišlo viac do úzadia, no aj tak to bolo milé oživenie. Musím priznať, že som rada, že je koniec, pretože autorka mi naservírovala pár infarktových stavov a často som sa jednoducho zľakla a mala chuť rozbíjať veci naokolo 8D Favoritom pre mňa ostáva 1. diel, pretože som sa pri jeho čítaní zaľúbila do romantického a úžasného kovboja Tuckera 8_) ale so záverečným dielom série som taktiež spokojná. Mohlo tam byť síce trochu viac Tuckera a trochu menej drámy milostného trojuholníka, ale do príbehu som sa vedela vžiť a čítanie som si užila. Zhltla som to za 2 večery a túto sériu vám určite odporúčam. Ja, ktorá nemám veľmi v láske anjelov túto sériu zbožňujem!


Lyn_von_Nightlight 4 z 5
30.10.2013 12:24:16

Odhliadnuc od všetkých Clariných pokusov vyskúšať čitateľovu trpezlivosť, som knihu napokon prečítala na dvakrát. Dej plynul rýchlo a bola som zvedavá na ukončenie, ktoré som si nevedela predstaviť. V mojej hlave boli dve alternatívy: A, koniec, za ktorý by som sa na Cynthiu véééľmi hnevala B, koniec, za ktorý by som sa na ňu hnevala o niečo menej Vyhrala možnosť B a s koncom som bola relatívne spokojná. Dočkala som sa aj šokujúcich zistení, menších prevratov, našlo sa zopár vtipných hlášok a moju pozornosť si získal Jeffrey. Na rozdiel od Clary sa mi zdalo jeho správanie uveriteľnejšie a normálnejšie - len by mohol mať lepší vkus na baby.


nicoll_a 4 z 5
11.11.2013 10:23:19

Takže záverečná časť anjelskej série Nadpozemská, Clara odchádza na vysokú - konečne nejaká YA, ktorá nie je len na strednej, ale nejaký prudký vysokoškolský život sa nekonal. Clara má depku kvôli Tuckerovi, Christian je však na výške s ňou a sú z nich kvázi dobrí kamoši, ale jemu to asi nestačí -- mne osobne bol sympatickejší Christin, tá veľká preveľká láska s Tuckerom a ich sladké okamihy v druhej časti mi trocha liezli krkom, takže som osobne fandila Christianovi, no ako sa Clara rozhodla sa dočítate v knihe :D... Zaujímavú dejovú líniu v knihe dostali aj Clarin brat Jeffrey a jej kamarátka Angela... Na knihe a celej série sa mi páčila tá mytológia čiernych krídel a vlastne a aj tie rôzne typy anjelov, ale čo mi naozaj liezlo na nervy a celú sériu kvázi zabilo, bol ten otravný milostný trojuholník a to ako si Clara nevedela vybrať atď. Za mňa 4 hviezdičky... Určite odporúčam všetkým, kt. nevedia milostné trojuholníky a samozrejme fanúšikom anjelov :D


Marcela 5 z 5
22.02.2017 09:20:10

Komentrár je označený ako spoiler, ale chcem ho zobraziť