Babičkina špajza nad zlato

Stanislava Preclíková Würfl; Renato MagátPríroda2013/04 SVK slovensky

Kniha: Babičkina špajza nad zlato - Stanislava Preclíková Würfl; Renato Magát
Katalógové číslo: 197200
Séria kníh: Babičkina kuchyňa
Babičkina kuchyňa
Titul je zaradený v tejto sérii

Kniha: Babičkina špajza nad zlato

Za čias našich starých a prastarých mám dobrú gazdinú hodnotili nielen podľa stavu domácnosti, ale aj podľa toho, ako bohato zásobila svoju špajzu rôznymi zaváraninami, kompótmi, konzervovanou zeleninou, prípadne výrobkami z mäsa. V posledných rokoch sa domáce konzervovanie z moderných domácností čoraz viac vytráca. Ľudia nemajú často čas ani chuť na prípravu domácich výrobkov, ich príprava je zdĺhavá a často veľmi náročná. Nájdu sa však aj výnimky. Vieme, že mnohí z vás radi obetujú čas i námahu na prípravu domácich džemov, kompótov a iných dobrôt, ktoré môžete využiť počas celého roka. Aj tí z vás, ktorí už majú s konzervovaním potravín skúsenosti, zaiste nájdu v tejto knižke mnoho nových a zaujímavých receptov a rád. Menej skúseným či úplným nováčikom odporúčame preštudovať si najprv úvodné kapitoly, aby sa im ich výrobky podarili a mohli byť spokojní s výsledkom svojho umenia – pretože príprava zaváranín, marmelád a rôznych iných dobrôt umením naozaj je.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
197200
Názov
Babičkina špajza nad zlato
EAN/ISBN
9788007021907
Forma
Polstrovaná LUX
Autor
Stanislava Preclíková Würfl; Renato Magát
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013/04
Rozsah
400
Rozmer
175×247×32 mm
Hmotnosť
0,89
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Babičkina špajza nad zlato zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.