Láska v časoch moru

Robert Kačeňák

Pectus2012/10 SVK Slovensky

Kniha: Láska v časoch moru - Robert Kačeňák
Katalógové číslo: 191109
Ušetríte až 1,46 € z bežnej ceny 8,00
A navyše získate 6 vernostných bodov
6,54
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Láska v časoch moru

Novela Láska v časoch moru ponúka príbeh dvoch hlavných protagonistov, profesora Cyrila Médea a študentky Silvie Atanasevovej. Autor ho situoval do 70. rokov 20. storočia a známeho prostredia reálneho socializmu, kde literárne skúma hranice medzi dvoma javmi. Jeden sa týka individuálnej paranoje ako chorobného presvedčenia na základe vnútorných pohnútok, druhý jej nepsychotickej formy vyplývajúcej zo siete sociálnych vzťahov, keď ide o reálny pocit straty súkromia následkom praktík ŠtB. Rozprávanie miestami vyniká situačnou iróniou či príznakovou návratnosťou symbolov objavujúcich sa v nečakaných súvislostiach a nových významoch. Bez toho, aby dávalo definitívnu odpoveď, sa pokúša nahliadnuť do zdanlivej dichotómie medzi psychológiou a sociológiou - v akej miere jednotlivec ešte nesie zodpovednosť za svoje konanie? Podarí sa nakoniec mileneckej dvojici prekonať úskalia nezávisle od skutočnosti, či ich spôsobujú druhí, alebo oni sami? Ďalšia kniha z autorovej dielne isto zarezonuje u čitateľa novými otázkami.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
191109
Názov
Láska v časoch moru
EAN/ISBN
9788089435104
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Robert Kačeňák
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012/10
Rozsah
104
Rozmer
127×197×14 mm
Hmotnosť
0,18
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Láska v časoch moru zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.