Čo potrebujete vedieť o ochreniach prostaty 2.vydanie

Jan Kliment

Osveta2012/04 SVK Slovensky

Kniha: Čo potrebujete vedieť o ochreniach prostaty 2.vydanie - Jan Kliment
Katalógové číslo: 178526
Ušetríte až 0,09 € z bežnej ceny 2,50
A navyše získate 2 vernostné body
2,41
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Čo potrebujete vedieť o ochreniach prostaty 2.vydanie

Druhé vydanie publikácie "Čo treba vedieť o ochoreniach prostaty" prináša pre mužov v rizikovom období ich života, a nielen pre nich, ale aj pre ich blízkych rodinných príslušníkov, rozšírené informácie o ochoreniach prostaty. Od prvého vydania v roku 2002 sa v diagnostických a liečebných postupoch pri ochoreniach prostaty mnohé zmenilo a zdokonalilo. Upravili sa niektoré diagnostické postupy, začali sa používať viaceré nové lieky a uplatňovať nové techniky v liečbe dvoch najčastejších ochorení prostaty – benígnej hyperplázie prostaty a karcinómu prostaty. Vzrástol aj záujem mužov o vlastné zdravie a zvýšili sa požiadavky na podrobnejšie informácie o jednotlivých chorobách prostaty. Cieľom druhého vydania tejto publikácie je preto poskytnúť podrobnejšie informácie o výskyte, príčinách, diagnostike, liečbe a prevencii najčastejších ochorení prostaty. Informácie by mali prispieť k včasnej diagnostike týchto ochorení, a tým umožniť aj včasnú a účinnú liečbu. Mali by prispieť v individuálnych prípadoch k lepšiemu porozumeniu ochorenia prostaty a následných súvis lostí, ktoré budú pacienta v jeho ďalšom živote nevyhnutne sprevádzať a ovplyvňovať. A napokon by mali z epšiť kvalitu života pacientov a v mnohých prípadoch aj zachrániť život.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
178526
Názov
Čo potrebujete vedieť o ochreniach prostaty 2.vyda
EAN/ISBN
9788080633752
Forma
Brožovaná
Autor
Jan Kliment
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012/04
Rozsah
72
Rozmer
120×200
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Čo potrebujete vedieť o ochreniach prostaty 2.vydanie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.