Grafikon

Eva KmeťováIKAR2012/07 SVK slovensky

Kniha: Grafikon - Eva Kmeťová
Katalógové číslo: 172551

Kniha: Grafikon

Grafikon je dielo mnohovýznamové a viacvrstvové, hlbinne sa zaoberá dnešným človekom, jeho ohrozenosťou, zraniteľnosťou i krehkou psychikou. Možno ho chápať ako metaforu: hovorí o potenciálnej moci nad jednotlivcami, skupinami, spoločnosťami prostredníctvom manipulácie. Život hlavnej hrdinky sa začne postupne odhaľovať ako dokonale premyslený plán organizácie zaoberajúcej sa manipulovaním ľudí. Text ? 2012 by Eva Kmeťová

Úryvok z obsahu knihy

Uvedomovala som si, že netúžim, aby ma odtiaľto pustili. Bola to zatiaľ jediná istota v tomto živote. Nemala som kam ísť. Mohla som si kúpiť byt, dom v meste, na vidieku, chatu v horách, ale nemala som pocit, že by to bolo správne. Nepatrila som už do života, ktorý som žila predtým, ale takisto som nechcela zostať sama. Potrebovala som zistiť, aké pokusy na ľuďoch sa tu robia.
Čokoľvek iné než toto sanatórium by mi ustavične pripomínalo Sofiu. Nevydržala by som to.
Okrem toho stretnutie spred troch dní ma natoľko vykoľajilo, že mi ani raz neprišiel na um Michal. Manžel vo mne nikdy nevyvolal také pohnutie, aké som pocítila včera. Nebola to normálna príťažlivosť. Dospela som k istote, že to nie je chémia, láska na prvý pohľad, ani nič podobné. Cítila som intenzitu Dávidovej bolesti a bola som presvedčená, že ide o ďalší diel stavebnice, ktorú čoskoro poskladám. Napriek obavám, čo z toho vznikne.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
172551
Názov
Grafikon
EAN/ISBN
9788055130163
Autor
Eva Kmeťová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012/07
Rozsah
152
Rozmer
115×185
Hmotnosť
0,14
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Grafikon zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.