Dokonalý mejkap

Tajomstvá profesionálov

Kit Spencer

SLOVART2012/01 SVK Slovensky

Kniha: Dokonalý mejkap - Tajomstvá profesionálov - Kit Spencer
Katalógové číslo: 170032

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Dokonalý mejkap

Tajomstvá profesionálov

Táto kniha vás naučí, ako vytvoriť dokonalý mejkap. Vďaka praktickým radám autorky, jej užitočným tipom a trikom líčenia seba i iných, bude líčenie jednoduchšie.
Naučíte sa, ako čo najlepšie zvýrazníte črty podľa typu a odtieňa pleti a získate potrebné zručnosti na to, aby ste mali dostatok sebavedomia na skúšanie nových štýlov líčenia. Publikácia popisuje základné vybavenie, ktoré by v kozmetickej taštičke žiadnej ženy nemalo chýbať, ako aj pomôcky na pokročilejšie líčenie, s ktorým budete môcť experimentovať. Nájdete v nej aj podrobné postupy základných techník líčenia, ako napríklad používanie mejkapu.
Potom, ako sa oboznámite so základnými technikami, vám autorka knihy vysvetlí, ako sa dajú vytvoriť rozličné štýly líčenia. Každý štýl líčenia obsahuje aj popis jeho obmien a tipy, ako líčenie prispôsobiť konkrétnemu typu a odtieňu pleti či veku.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
170032
Názov
Dokonalý mejkap
Podnázov
Tajomstvá profesionálov
EAN/ISBN
9788055601144
Forma
Špirálová, hrebeňová
Autor
Kit Spencer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012/01
Rozsah
256
Rozmer
160×210×24 mm
Hmotnosť
0,73
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dokonalý mejkap zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.