Všetko o rekonštrukcii bytu a domu

DeríkováJAGA GROUP2011/11 SVK slovensky

Kniha: Všetko o rekonštrukcii bytu a domu - Deríková
Katalógové číslo: 168990

Kniha: Všetko o rekonštrukcii bytu a domu

Zvyšovanie kultúry bývania, túžba po krajšom a príjemnejšom byte či dome sú hnacím motorom všetkých, ktorí sa rozhodli zveľadiť svoj domov rekonštrukciou. Keďže priemerný človek strávi aspoň polovicu svojho života doma, je pochopiteľné, že požaduje určitý komfort a pohodu.
Publikácia čitateľom poradí, ako dosiahnuť želaný efekt pomocou rekonštrukčných úprav, kde začať a ako pri úpravách postupovať. Takisto ich zoznámi napríklad s technickými riešeniami rozličných spôsobov vykurovania a prípravy teplej vody a inšpiruje ich pri riešení dispozície, úprave exteriéru či zariaďovaní interiéru.
Čitatelia tu nájdu aj odpovede na otázky týkajúce sa stavebných materiálov a najnovších technológií, ako aj právnych a finančných záležitostí.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
168990
Názov
Všetko o rekonštrukcii bytu a domu
EAN/ISBN
9771335914249
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Deríková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2011/11
Rozsah
136
Rozmer
210×275×6 mm
Hmotnosť
0,42
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
20%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Všetko o rekonštrukcii bytu a domu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.