Život s jasným cieľom. Načo som vôbec na Zemi?

Rick Warren

Porta libri2005

Kniha: Život s jasným cieľom. Načo som vôbec na Zemi? - Rick Warren
Katalógové číslo: 160777
8,30

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Život s jasným cieľom. Načo som vôbec na Zemi?

Človek nie je výsledkom náhody. Ešte pred stvorením sveta, boli v Božej mysli všetci ľudia. Mal v úmysle stvoriť aj teba a mal plán aj pre tvoj život. Zmysel, pre ktorý sme boli stvorení, prekračuje hranice života na zemi. Boli sme stvorení, aby sme žili večne! Knihy typu „pomôž si sám“ často nabádajú k tomu, aby sme hľadali zmysel a cieľ nášho života v sebe. Rick Warren hovorí, že to nie je to správne miesto. Musíme začať v Bohu, našom Stvoriteľovi a v jeho pláne pre náš život. Boli sme stvorení Bohom a pre Neho, a keď toto pochopíme, život začne dávať zmysel. Táto kniha nám chce pomôcť pochopiť, prečo žijeme a vysvetľuje Boží plán pre nás – tu a teraz a pre večnosť. Stvoril nás, aby sme boli členmi Jeho rodiny, modelmi Jeho charakteru, tými, ktorí vyvyšujú Jeho slávu, služobníkmi Jeho milosti a poslom Jeho dobrej zvesti pre ľudí.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
160777
Názov
Život s jasným cieľom. Načo som vôbec na Zemi?
EAN/ISBN
9788089067312
Autor
Rick Warren
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2005
Rozsah
270
Rozmer
150×210
Hmotnosť
0,39
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Život s jasným cieľom. Načo som vôbec na Zemi? zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.