Herkolubus alebo Červená planéta

V. M. Rabolú

Vydavateľstvo SSS2003 SVK Slovensky

Kniha: Herkolubus alebo Červená planéta - V. M. Rabolú
Katalógové číslo: 152833
Ušetríte až 0,04 € z bežnej ceny 0,66
0,62
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Herkolubus alebo Červená planéta

Kniha obsahuje posolstvo z krajiny Gabriela Garciu Márqueza, je to vlastne výzva 21. storočiu, osudové hodiny ľudstva. Autor píše: "To, čo v tejto knihe tvrdím, je proroctvo, ktoré sa vo veľmi krátkom čase naplní, pretože som si istý koncom tejto planéty. Poznám ho. Nestraším, len varujem. Pretože mám obavy o toto úbohé Ľudstvo, lebo udalosti nedajú na seba dlho čakať a nie je čas strácať ho iluzórnymi vecami." Autor pripomína, že to, čo sa práve deje - že celý svet sa venuje honbe za peniazmi za každú cenu - sa navlas rovnako odohralo v Atlantíde, kde sa bohom onej doby stali peniaze. Píše o Herkolube, alebo Červenej planéte, šesťkrát väčšej ako Jupiter, ktorá sa nezadržateľne približuje k Zemi. Hrozí katastrofa, na našej planéte prestane jestvovať život a Zem sa potopí v oceáne, pretože Ľudstvo dosiahlo najvyšší stupeň skazenosti.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
152833
Názov
Herkolubus alebo Červená planéta
EAN/ISBN
9788088735045
Autor
V. M. Rabolú
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2003
Edícia
Filozofia
Rozmer
134×185
Hmotnosť
0,10
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Herkolubus alebo Červená planéta zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.