Knihy vydavateľstva Wisteria Books - strana 2 | kníhkupectvo Literama.sk

Wisteria Books - strana 2

Barbora Babča Kardošová: Wisteria je tajná šifra pre moju ulicu a pre všetkých milovníkov Zúfalých manželiek. Rozhodla som sa ponúknuť alternatívu pre všetkých zúfalo zaneprázdnených milovníkov kníh. Či už sú to rodičia detí, cestujúcich spolu na dovolenku v jednom aute. Alebo dospelí večne v pokluse – v prenesenom význame aj doslova – lebo počúvať knihy môžete aj pri zdokonaľovaní kondície, či výšľape na Rysy, upratovaní či varení v kuchyni. Úplne hravo a bez stresu zvládnete v aute každú dopravnú zápchu.

Keď som bola malá, milovala som len tak počúvať ako mi moja sestra číta nahlas. Pamätám si, ako sa občas sama začítala a zmĺkla, lebo chcela vedieť ako to celé dopadne. Keď som vyrástla, milovala som čítať svojim dvom dcéram. Pamätám si, ako pri mojom čítaní zaspávali a ten pohľad je navždy. A niekedy som unavená zaspávala pri čítaní ja a vtedy to bývalo zaujímavé. Do príbehu sa zrazu dostalo z ničoho nič slovo mlieko alebo topánky alebo čokoľvek, čo moje podvedomie riešilo. Všetko sú to milé spomienky, z ktorých sa vyskladala trochu neskôr moja nekonečná láska k počúvaniu.

Keď som vyštudovala filmovú scenáristiku a moje prvé scenáre už už boli na spadnutie, že sa idú realizovať a nakoniec skončili založené na poličke, zatúžila som podeliť sa o moje príbehy a napísala som prvú knižku. Šialene milovaná. A hádajte čo bolo hneď na záložke napísané! Toto: Táto knižka je pre všetkých milovníkov filmu. Môžete ju čítať a snívať tak s otvorenými očami. Môžete tiež počúvať a oči mať pritom pohodlne zatvorené. Bude vám pod viečkami bežať film. Uvidíte. Stačí nájsť niekoho, kto vám z nej bude čítať.

Našla som. Táňa Radeva načítala našu celkom prvú audioknihu pod značkou Wisteria books.

Vydavateľstvo / Wisteria Books / 22 titulov

SKslovensky

CD : Som mama - CD (audiokniha) - 1. vydanie

Som mama - CD (audiokniha)

Kúpiť
9,68
Kniha : Denis a jeho sestry

Denis a jeho sestry

Kúpiť
9,25
CD : 33 prípadov Kristy B.

33 prípadov Kristy B.

Kúpiť
9,25
Kniha : Ema a barón v meste

Ema a barón v meste

Kúpiť
6,70
Kniha : Zdochnuté srdce - 1. vydanie

Zdochnuté srdce

Kúpiť
9,25
Obrázok nedostupný: Kniha : Traja kamoši a fakticky fantastický poklad - číta Richard Stanke

Traja kamoši a fakticky fantastický poklad číta Richard Stanke

Kúpiť
9,25
Kniha : Zverinec na siedmom poschodí

Zverinec na siedmom poschodí