Bibliotéka 2010

© Literama.sk, 4.11.2010

Všetkých priateľov dobrých kníh a literatúry pozývame na návštevu najväčšieho knižného veľtrhu na Slovensku Bibliotéka 2010! V tomto roku sa jeho brány otvoria od 4. do 7. novembra 2010 na výstavisku INCHEBA EXPO Bratislava.

Publikované 4.11.2010
© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

BIBLIOTÉKA je určite najvýznamnejšou slovenskou výstavou pre všetkých milovníkov kníh. Je to vinikajúca príležitosťou na stretnutia so spisovateľmi či  vydavateľmi. Je to akcia nielen pre profesionálov ale aj pre bežných návštevníkov, rodiny s deťmi s bohatým sprievodným programom.

Na veľtrhu uvidíme nielen tých najväčších vydavateľov ako napríklad IKAR, SLOVART alebo MOTÝĽ, ale aj malé začínajúce subjekty v oblasti vydávania, distribúcie a predaja kníh.

Súčasťou veľtrhu BIBLIOTÉKA je výstava so zameraním na podporu vzdelávania detí, mládeže a dospelých PEDAGOGIKA. Tu je väčšinou prezentovaná odborná literatúra, učebnice, slovníky, učebné pomôcky, vybavenie škôl a rôzne vzdelávacie programy.

Nad veľtrhom prevzalo tradične záštitu Ministerstvo školstva SR a Ministerstvo kultúry SR a odborným garantom výstavy je Združenie vydavateľov a kníhkupcov SR.

Publikované 4.11.2010
© Literama.sk: Autorsky chránený materiál