Čo sa dialo v Literama.sk piatok 13-teho? - z nášho blogu | kníhkupectvo Literama.sk

Čo sa dialo v Literama.sk piatok 13-teho?

Čo sa dialo v Literama.sk piatok 13-teho?

© Literama.sk, 16.11.2020

Je to záhada alebo zlomyseľnosť?

V piatok 13-teho sa diali u nás v Literama.sk naozaj divné veci. Telefóny zvonili, ale nik sa neozýval. Na dvere ktosi klopal, ale nik za nimi nestál. Chcete vidieť, ako to u nás v ten podivný piatok 13-teho nakoniec vyzeralo? Strašilo u nás alebo to bola len niekoho zlomyseľnosť?

Nevieme, veď posúďte. Pozrite si pár fotiek a krátke video na našom Instarame a sami uvidíte. Sledujte náš Literama.sk Instagram, kde recenzujeme knižné novinky, prinášame tipy na čítanie, predstavujeme autorov...

Všetci si myslíme, že to musel byť nejaký zlomyseľný vianočný škriatok. Všetko rozhádzal aby nám trošku znepríjemnil život, alebo len na seba upútal pozornosť. Ale my si náladu pokaziť nedáme. Všetci sa už tešíme na ten tradičný vianočný ruch u nás v sklade a na expedícii, kde budeme pre Vás baliť knihy a vybavovať vianočné objednávky.

Chcete dobré tipy na vianočné knižné darčeky? Navštívte nášho vianočného darčekového knižného poradcu, s ním vyberiete dobre a rýchlo!

Apropó! Dominik Dán!

Máme v predpredaji pripravovanú novinku Dominika Dána. Bude sa volať V tieni a bude z obdobia začiatku nechvalne známych deväťdesiatych rokov. Na scénu vstupuje najznámejší sériový vrah...
Publikované 16.11.2020 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : V tieni

V tieni

Kúpiť
12,54