Nový Matkin alebo Dominik Dán? - z nášho blogu | kníhkupectvo Literama.sk

Nový Matkin alebo Dominik Dán?

Nový Matkin alebo Dominik Dán?

© Literama.sk, 7.6.2020

Koronakríza narobila problémy v nejednom odvetví, nie je tomu inak ani na knižnom trhu.

Tituly, ktoré už mali byť dávno na knižných pultoch ešte stále nevyšli, viaceré vydania titulov sa posúvajú, niektoré sa dokonca rušia.

To, či sa dočkáme nového Matkina je s odstupom času od jeho poslednej knihy už veľmi otázne. Skôr vyjde sci-fi od Hviezdoslava alebo post-apoklyptický román od Jacka Londona, ako nová matkinovka.

To, že sa dočkáme novinky od Dominika Dána je takmer isté. Nová dánovka by sa mala objaviť v našej ponuke ešte pred letnou sezónou, v obvyklom júlovom termíne. Ak chcete vedieť viac, sleduje profil Dominika Dána na Literama.sk, nová dánovka bude v predpredaji skôr, ako u pekára žemľa!

Čo vedel Jack London o COVID-19?

U nás menej známy Londonov román Šarlátový mor patrí k základným dielam svojho žánru, ktorý sa tiahne od Mary Shelleyovej až ku Cormacovi McCarthymu.

Svet prežil katastrofu, z ktorej sa ľudstvo už nemusí pozviechať. Post-apokalyptický román Jacka Londona Šarlátový mor sa odohráva v roku 2073. Uplynulo už šesťdesiat rokov od červenej smrti, ktorá vyhladila takmer celé ľudstvo a prežilo len pár malých skupiniek, ktoré bojujú o prežitie. Stará civilizácia je v troskách a existuje už len jeden posledný svedok jej dávnej slávy.

eSHOP, chcete knihy po 1 eure?

Knihy, ktoré vás pr€kvapia! Knihy aj za Euro! Výber titulov rôznych žánrov v skutočne zaujímavých cenách. Teraz si knihu u nás na Literama.sk kúpite za 3, 2, dokonca za niektoré nedáte ani 1 Euro.

Publikované 7.6.2020 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Knihy autora Dominik Dán

Dominik Dán autor

Autor
Akcia: Knihy za 1 Euro

Knihy za 1 Euro

Akcia