Mafianska poprava? - z nášho blogu | kníhkupectvo Literama.sk

Mafianska poprava?

Mafianska poprava?

© Literama.sk, 1.6.2020

Chcete ocenenú knihu s podpisom alebo dokonca osobným venovaním autora?

Ocenenia Panta Rhei Awards prostredníctvom online hlasovania, v ktorom hlasujú priamo čitatelia, hľadajú každý rok hviezdy slovenského literárneho neba. Čitatelia tak priamo rozhodujú o svojich najobľúbenejších spisovateľoch a tituloch predchádzajúceho roka.

Máme za sebou jedenáste odovzdávanie knižných ocenení, ktoré na jednej strane potvrdilo kvality stálic slovenského literárneho priestoru a na strane druhej je tu pár prekvapení. K tým milým určite patrí ocenenie v kategórii Slovenský knižný debutant 2019, ktoré v tomto ročníku získal Peter Šloser.

Keďže sa s ním osobne poznáme, fandíme mu a podporujeme ho, zo srdca mu gratulujeme!

Pod pseudonymom Peter Šloser "sa skrýval" bývalý policajt Peter Chudý, ktorý svoju úspešnú policajnú 30-ročnú kariéru ukončil v hodnosti plukovníka. V posledných rokoch bol okrem zločincov nútený bojovať aj proti krivákom vo vlastných radoch a hlavne vďaka nim vznikla jeho prvá kniha "Mafiánska poprava?".

Na Literama.sk máte teraz jedinečnú možnosť získať jeho knihu s podpisom. Ak chcete venovanie, nezabudnite to napísať do poznámky objednávky, Peter Šloser vám ho rád pripíše.

Tak opäť, dočítania!


Publikované 1.6.2020 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Mafiánska poprava? (s podpisom autora) - Číslo policajného spisu 1/2019 (Páchateľ: neznámy) - 1. vydanie

Mafiánska poprava? (s podpisom autora) Číslo policajného spisu 1/2019 (Páchateľ: neznámy)

Kúpiť
12,20
Knihy autora Peter Šloser

Peter Šloser autor

Autor