Mediálne partnerstvo | kníhkupectvo Literama.sk

Mediálne partnerstvo

Mediálne partnerstvo

© Literama.sk, 12.5.2010

Hľadáte mediálneho partnera pre vašu spoločnosť alebo podujatie? Chcete pomôcť pri propagácii vašej akcie? Tak neváhajte a oslovte práve nás!

Literama.sk je nová a mladá, preto radi podporíme nové nápady. Máme záujem stať sa mediálnym partnerom vášho netradičného podujatia. Mediálne podporíme vaše akcie nielen z oblasti kultúry ako sú koncerty, vystúpenia, výstavy, ale komerčné akcie. Ponúkame vám mediálnu spoluprácu.

Čo je mediálna spolupráca

Mediálna spolupráca je silný marketingový nástroj. Mediálne partnerstvo berieme ako formu vzájomne výhodnej spolupráce, kde poskytneme partnerovi so zľavou, formou bartrov alebo úplne ZADARMO náš reklamný priestor na stránkach Literama.sk a ďalších partnerských portáloch.

Forma spolupráce

Našim partnerom vieme ponúknuť masívnu kampať formou grafických bannerov, PR článkov, blog príspevkov na našom web priestore. Popri tom vieme využiť aj alternatívne zato veľmi populárne marketingové kanály ako direct mail registrovaným návštevníkom, Facebook, Twitter. Vhodnou formou propagácie sú aj súťaže, ankety alebo vedomostný kvíz pre návštevníkov.

Oslovte nás

Internetové kampane na portáli Literama.sk trvajú od jedného do 4 týždňov pred samotným podujatím a preto neváhajte a oslovte nás s dostatočným predstihom.

Neziskové organizácie, akcie s nekomerčným charakterom a podujatia bez vstupného majú šancu získať služby ÚPLNE ZDARMA.

Publikované 12.5.2010 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál