Poštovné zadarmo - z nášho blogu | kníhkupectvo Literama.sk

Poštovné zadarmo

Poštovné zadarmo

Využite možnosť mať doručené knihy ZADARMO, stačí si urobiť objednávku do utorka.

Táto ponuka a akcia je časovo obmedzená, platí u nás na Literama.sk len počas dvoch dní, pondelok a utorok (10. a 11. februára 2020) za nasledujúcich podmienok:

Podmienky akcie


Ak si na Literama.sk v uvedenom období urobíte objednávku kníh v hodnote nad 21,99 EUR a použijete zľavový kupón z newsletra, ktorý sme Vám poslali emailom, doručenie máte od nás celkom zadarmo. Celé expedičné a poštovné náklady zaplatíme za Vás, či už pôjde o doručenie priamo na adresu, niektorú pobočku pošty alebo poštový BalíkoBOX vo vašom okolí.

Akcia nie je kombinovateľná s ďalšími zľavovými kupónmi ani bodmi z vernostného programu.

Nezabudnite, že pri objednávke je potrebné použiť kód zľavového kupónu, ktorý sme Vám zaslali emailom. Ak ste kupón emailom nedostali, pozrite si napríklad svoj Spam (Nevyžiadaná pošta) alebo iné priečinky, kde takéto emaily vedia s obľubou skočiť ;), náš newsletter mohol skončiť tam. Ak sa tak stalo, pridajte si náš email z newslettera do vášho vlastného adresára, aby ste tak už neprišli o žiadnu akciu, benefit či zľavový kupón z Literama.sk.

Chýba Vám inšpirácia? Neviete, kde začať? Pozrite si nášho knižného poradcu, denne ho aktualizujeme a pridávame do neho nové tituly.

© Literama.sk: Autorsky chránený materiál