Poštovné ZADARMO a k tomu 5€ | kníhkupectvo Literama.sk

Poštovné ZADARMO a k tomu 5€

Poštovné ZADARMO a k tomu 5€

Využite možnosť doručenia kníh ZADARMO, my Vám k tomu darujeme 5 EUR

Táto ponuka a akcia je časovo obmedzená, platí u nás na Literama.sk len počas dvoch dní, v utorok 26.11.2019 a stredu 27.11.2019 za nasledujúcich podmienok:

Ak si na Literama.sk urobíte teraz objednávku na knihy v hodnote nad 29,99 EUR a použijete zľavový kupón z newsletra, ktorý sme Vám poslali emailom (členom Vernostného programu, ktorí odoberajú náš newsletter), doručenie tejto objednávky máte od nás ZADARMO. Celé expedičné a poštovné náklady zaplatíme za Vás, či už pôjde o doručenie priamo na adresu, niektorú pobočku pošty alebo poštový BalíkoBOX vo vašom okolí.

Navyše Vám darujeme voucher v hodnote 5 EUR, ktorý môžete využiť na svoj ďalší nákup na Literama.sk hneď v novom roku. Tento Váš darčekový kupón bude platný počas celého januára 2020 pre objednávky nad 29,99 EUR. Voucher s kódom pre uplatnenie zľavy Vám do konca roka zašleme emailom, taktiež si ho nájdete potom aj vo vašom profile v zozname zľavových kupónov.

Pri Vašej aktuálnej objednávke je potrebné použiť kód zľavového kupónu, ktorý sme Vám zaslali emailom. Ak ste kupón nedostali, pozrite si aj svoj priečinok Spam (Nevyžiadaná pošta), či náš newsletter náhodou neskončil tam alebo sa nám hneď ozvite. Ak sa tak stalo, pridajte si náš email z newslettera do vášho vlastného adresára, aby ste v budúcnosti neprišli o žiadnu našu akciu, benefit či zľavový kupón.

Tak, dočítania!

© Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Knihy z kategórie Romány a novely

Romány a novely kategória