Elton John - Showman telom aj dušou | kníhkupectvo Literama.sk

Elton John - Showman telom aj dušou

Elton John - Showman telom aj dušou

© Literama.sk, 11.6.2019

Jeho kariéra trvá už takmer polstoročie a stále sa ešte neskončila!

Sir Elton Hercules John, známy ako Elton John, patrí medzi najznámejších a najúspešnejších anglických spevákov. Určite stredná a staršia generácia pozná a pamätá si jeho pesničky veľmi dobre, dnešná mládež má iný vkus. Každá generácia má svoje „chute“.

Elton John je skvelý spevák, textár, skladateľ, producent a klavirista, ktorý sa objavil vo svete hudby v šesťdesiatich rokoch dvadsiateho storočia a odvtedy predal viac ako tristo miliónov nahrávok a má viac ako päťdesiat hitov. Je jedným z najpredávanejších hudobných umelcov na svete, mimoriadne talentovaný a milovaný svojimi fanúšikmi. Začínal ako šesťnásťročný ako klavirista v rôznych podnikoch a skupinách. Stal sa z neho jeden z najúspešnejších sólových umelcov v histórii populárnej hudby. Za svoju hudobnú tvorbu bol ocenený mnohými cenami, v roku 1998 získal rytierstvo od Alžbety II. za hudobné a charitatívne služby a je bojovníkom proti AIDS.

V týchto dňoch vyšiel vo vydavateľstve Rebo titul Elton John - Showman telom aj dušou s DVD. Ide o životopis tohto skvelého umelca, ktorý fanúšikom ponúka príbeh cesty jeho umeleckej kariéry od začiatku až po súčasnosť.

Odporúčame pre všetkých jeho skalných fanúšikov, aj pre ostatných, bez rozdielu veku a rôznorodých hudobných chutí, tento príbeh o živote plnom hudby, sa oplatí prečítať.

Publikované 11.6.2019 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Elton John - Showman telom aj dušou s DVD - 1. vydanie

Elton John - Showman telom aj dušou s DVD

Kúpiť
16,70