Táňa Keleová - Vasilková | kníhkupectvo Literama.sk

Táňa Keleová - Vasilková

Táňa Keleová - Vasilková

© Literama.sk, 12.4.2019

Všetko najlepšie k narodeninám!

Čitateľky ženských románov a hlavne fanúšičky najpredávanejšej slovenskej spisovateľky Táni Keleovej-Vasilkovej, určite budú súhlasiť, že je našou TOP spisovateľkou. Je niekoľkonásobnou držiteľkou ocenení Zlatá a Platinová kniha. Jej debutový román Cena za voľnosť vyšiel v roku 1997 a odvtedy stále patrí k najžiadanejším spisovateľkám. Píše príbehy o ženách a pre ženy, ktoré sú inšpirované súčasnosťou a často sa nejedna z čitateliek môže v jej príbehu nájsť, možno sa v niečom poučiť, niečo pochopiť, možno nájsť vďaka románu východisko z vlastnej nelichotivej situácie, jednoducho inšpirovať sa a urobiť zmenu vo vlastnom živote. V tom spočíva sila a bohatstvo jej románov, ktoré sa ľahko čítajú. Nie sú to len vymyslené príbehy vytlačené na papieri, naozaj môžu pomôcť, ukázať cestu a povzbudiť.

Táňa Keleová-Vasilková nedávno oslávila svoje 55. narodeniny a v týchto dňoch vyšiel jej najnovší román Rodinné klbko. Skvelý knižný darček pre ženy – čitateľky, ktoré vždy netrpezlivo čakajú na jej novinky. Opäť príbeh inšpirovaný súčasnosťou, ktorý opäť nesklame, príbeh, ktorý vystihuje jej lásku k vlastnej rodine.

Úspešná spisovateľka sa okrem písania venuje záhradníčeniu a pestovaniu kvetín. Rada zavára džemy, miluje sladkosti, maľuje obrázky a fotografuje.

Želáme veľa entuziazmu do ďalšej tvorby a tešíme sa na nové romány!

Publikované 12.4.2019 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Rodinné klbko - 1. vydanie

Rodinné klbko

Kúpiť
10,82
Knihy autora Táňa Keleová-Vasilková

Táňa Keleová-Vasilková autor