Prečo si ma tu nechal? | kníhkupectvo Literama.sk

Prečo si ma tu nechal?

Prečo si ma tu nechal?

© Literama.sk, 20.3.2019

Syn sa vytrhne mame z ruky a uteká na cestu. Zrazí ho auto..

Literárny debut bývalej policajtky Clare Mackintosh, ktorý vyšiel v roku 2015, sa rýchlo stal bestsellerom a zbieral jednu cenu za druhou.

Debutová psychologická dráma s prvkami thrilleru, krimi, samozrejme nechýba napätie a mystika. Šokujúce zvraty. Všetko skvelé ingrediencie, ktoré zaručene zabodujú u čitateľa. Perfektne vykreslené postavy, skvelo opísané prostredie, napínavý dej, ktorý má spád. Veľmi múdro a prefíkane vyrozprávaný. Silné emócie.

Príbeh ženy, ktorá zažila obrovskú tragédiu. V zlomku sekundy sa jej život stáva nočnou morou. Aby ako-tak mohla ďalej nejako žiť, odchádza do zapadnutého kúta Walesu. Strach, smútok a spomienky na krutý novembrový večer, ktorý navždy zmenil jej život, ju však stále prenasledujú. Zároveň je to aj príbeh dvoch detektívov, ktorí sú neoblomní v ich snahe nájsť vinníka tragédie.

Clare Mackintosh, ktorá dvanásť rokov pracovala na polícii, ako spisovateľka veľmi príjemne prekvapila napísaním tohto debutového románu. Stala sa z nej medzinárodne uznávaná bestsellerová autorka. Čo je pre políciu strata, je pre literárny svet zločinu zisk.

Prečo si ma tu nechal? je tragický a srdcervúci príbeh so šokujúcimi zvratmi, ktorý vám vyrazí dych.

Odporúčame prečítať.


Publikované 20.3.2019 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Prečo si ma tu nechal? - 1. vydanie

Prečo si ma tu nechal?

Kúpiť
12,57
Knihy autora Clare Mackintosh

Clare Mackintosh autor