Slovenskí obchodníci bojujú o titul Mastercard Obchodník roka 2018 | kníhkupectvo Literama.sk

Slovenskí obchodníci bojujú o titul Mastercard Obchodník roka 2018

Slovenskí obchodníci bojujú o titul Mastercard Obchodník roka 2018

© Literama.sk, 22.2.2019

Môžete začať hlasovať za svojho najobľúbenejšieho obchodníka

Anketa Mastercard Obchodník roka 2018 bola odštartovaná spolu so spustením hlasovania , ktoré nájdete na ich internetových stránkach.

Cieľom súťaže je poukázať na kvalitu produktov a služieb ocenených obchodníkov v maloobchode. „Počas 6 rokov existencie ocenenia Mastercard Obchodník roka sa ukazuje, že v rade kategórií sú z roka na rok výsledky na špici pelotónu tesnejšie. Obchodníci sa kvalitou a službami stále posúvajú a navzájom vyrovnávajú, z čoho ťažia predovšetkým zákazníci, povedal Josef Machala, Mastercard Rewards Program Leader.

Mastercard Obchodník roka 2018 sa skladá z 11 kategórií. Víťaza v 9 odborových kategóriách a absolútneho víťaza určí nezávislá výskumná agentúra GfK Czech na základe výskumu verejnej mienky. V poslednej kategórii nazvanej Cena verejnosti určí víťaza široká verejnosť svojím internetovým hlasovaním. Internetové hlasovanie bude prebiehať od 7. 1. 2019 do 31. 3. 2019.

Všetci víťazní obchodníci ocenenia Mastercard Obchodník roka 2018 budú vyhlásení počas galavečera na Slovak Retail Summite, kde si prevezmú ceny.

Čo môžem vyhrať?

V rámci hlasovania v kategórii Cena verejnosti určí víťaza široká verejnosť svojím internetovým hlasovaním, ktoré prebieha až do konca marca na stránkach www.obchodnik-roka.sk. Každý hlasujúci bude automaticky zaradený do súťaže o 10 Apple iPadov mini, a víťazi budú vyhlásení počas galavečera na Slovak Retail Summite v apríli 2019.

Publikované 22.2.2019 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál