Info o vianočnom doručovaní | kníhkupectvo Literama.sk

Info o vianočnom doručovaní

Info o vianočnom doručovaní

© Literama.sk, 15.12.2018

Malá príručka k vianočnému objednávaniu a doručovaniu

V prípade pošty je predvianočné obdobie už tradične najsilnejším obdobím roka, počas ktorého násobne rastie záujem o zasielanie listov či balíkov. Slovenská pošta prijíma v tomto predvianočnom období viac ako 1 milión zásielok denne. A tak s tým treba počítať dopredu a vianočné darčeky objednávať v dostatočnom predstihu.

Doručovanie vašich zásielok

Podľa informácií Slovenskej pošty, doručovatelia Express zásielok, ktoré využívame aj my v Literama.sk, budú doručovať balíčky aj v sobotu 22.12.2018. Treba však rátať, že pri zásielkách, ktoré sú uložené na pošte bude už sobota po termíne. Väčšina pôšt má počas víkendu už zatvorené, rovnako tak tomu bude aj v pondelok 24.12.2018.

Osobné vyzdvihnutie

Pre osobné vyzdvihnutie zásielok priamo u nás v Literama.sk je možné využiť celý predvianočný týždeň. Prevádzku výdajného miesta máme otvorenú štandardne počas pracovných dní od 7:30 do 16:30. Ak by ste z nejakých dôvodov nestíhali, zavolajte nám, určite na vás počkáme aj dlhšie.

Info o dostupnosti

Objednávky zadané do nedele 16.12.2018 doručíme do Vianoc, pokiaľ budú tituly u nás skladom alebo priamo dostupné u vydavateľa. Objednávky zadané u nás počas predvianočného týždňa začínajúc pondelkom 17.12.2018 už nemusíme stihnúť doručiť pod váš stromček, je potrebné sledovať dostupnosť vami objednávaného tovaru, najlepšie je informovať sa emailom alebo telefonicky.

Sledujte info o dostupnosti, ktoré uvádzame pri jednotlivých tituloch...

info o vianočnej dostupnosti 2018

Ak si budete voliť spôsob dopravy, zvážte výber "Express balík na adresu". V prípade takéhoto doručenia priamo domov do vašich rúk tak ušetríte čas strávený v dlhých radoch na poštách. Získate tým možnosť mať doručený balík prostredníctvom kuriéra ešte v poslednú predvianočnú v sobotu doobeda.

Posledná najdôležitejšia rada

Pamätajte, Vianocami nič nekončí. Nestresujte sa, nenaháňajte sa! Čo sa týka darčekov, sú dôležité, ale určite oveľa dôležitejšie je stráviť najkrajšie sviatky roka v pokoji, pohode a hlavne spolu s najbližšími, v kruhu rodiny alebo priateľov.

Publikované 15.12.2018 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál