Medzinárodný Deň Leňošenia s napínavou knihou

Medzinárodný Deň Leňošenia s napínavou knihou

© Literama.sk, 7.8.2018

MDL je Medzinárodný Deň Leňošenia, oslávime ho v piatok 10. augusta.

Chcete prežiť MDL zábavne, zaujímavo a s napätím? Možno nebudete súhlasiť, ale aj takto sa to dá. Nájdite si chvíľku pre seba a oddajte sa zábavnému leňošeniu. Nebojte sa, nič sa vám nestane, ani vám nič neunikne, keď na nejaký čas zabudnete na každodenné povinnosti a oslávite 10. augusta Medzinárodný Deň Leňošenia. Oddychujte, relaxujte, nerobte vôbec nič!

Bezpečne dobrodružne

Rozhodne nemusíte riskovať svoj život, byť odvážny a silný. Navyše načo míňať veľa energie v tento špeciálny deň! Ak práve nemáte chuť na aktívny oddych, tak hup do kresla, na lehátko, či do hojdacej siete. Vďaka tej správnej knihe zažijete napínavé dobrodružstvá, precestujete exotické krajiny, dostanete sa do najtajnejších priestorov, a možno zachránite spolu s hlavným hrdinom svet.

Žiadna fyzická námaha, žiadny stres a žiadne komplikované situácie. Pohodička. Užite si správnu dávku napätia a zároveň si spokojne a bezpečne leňošte. Pozrite sa, čo sme pre vás vybrali...

Poštovné ZADARMO

Ak si teraz urobíte na Literama.sk objednávku nad 19,90 EUR, máte od nás doručenie zadarmo. Celé expedičné náklady zaplatíme za Vás, či už pôjde o doručenie priamo na adresu, niektorú pobočku Slovenskej pošty alebo poštový BalíkoBOX. Táto akcia na poštovné ZADARMO za zvýhodnených podmienok platí na Literama.sk teraz do piatka 10.8.2018 vrátane.

!!! Pri objednávke je potrebné uviesť kód kupónu: AUG78ZX


Publikované 7.8.2018 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Knihy z kategórie Thrillery

Thrillery kategória