Čo je to MDL? | kníhkupectvo Literama.sk

Čo je to MDL?

Čo je to MDL?

© Literama.sk, 7.8.2018

MDL je Medzinárodný Deň Leňošenia, oslávime ho v piatok 10. augusta.

MDL je určený na ničnerobenie. Leňošenie je spôsob trávenia voľného času tak, že jednoducho nič nerobíte. Avšak človek leňošiť dlho nevydrží. Ležať a pozerať len tak do stropu sa celý deň nedá (a či?). Psychika bez podnetov začne po čase protestovať, a tak nudu nahradí otrávenosť až nakoniec človeku vzniká potreba niečo urobiť. Preto treba leňošenie striedať s príjemnou aktivitou. Ponúkame možnosť prečítať si knihu!

Prežite aspoň pár minút záhaľčivo romanticky

V týchto horúcich dňoch dobre padne perfektne namiešaný chladený drink, alebo mrazivo lahodná zmrzlina, ktorú si vychutnáte pri šume mora na pláži, alebo hocikde inde pri vode, v prírode, či v tieni rozkošateného orecha na záhrade. Nemusíte nič riešiť, ste len Vy a pohoda. A ak práve nemáte s kým spoločne len tak bezcieľne snívať a fantazírovať, siahnite po knihe, ktorá vám poskytne tú správnu dávku romantiky.

Ak tento deň chcete prežiť zasnene, rozhodne odporúčame pozrieť na Literama.sk do kategórie romantickej literatúry...

Poštovné ZADARMO

Ak si teraz urobíte na Literama.sk objednávku nad 19,90 EUR, máte od nás doručenie zadarmo. Celé expedičné náklady zaplatíme za Vás, či už pôjde o doručenie priamo na adresu, niektorú pobočku Slovenskej pošty alebo poštový BalíkoBOX. Táto akcia na poštovné ZADARMO za zvýhodnených podmienok platí na Literama.sk teraz do piatka 10.8.2018 vrátane.

!!! Pri objednávke je potrebné uviesť kód kupónu: AUG78ZX


Publikované 7.8.2018 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Knihy z kategórie Romantika

Romantika kategória

Kategória