Dnes len miluj | kníhkupectvo Literama.sk

Dnes len miluj

Dnes len miluj

© Literama.sk, 29.5.2018

NESTRESUJ sa TOĽKO, NADÝCHNI sa a ROZHODNI sa pre LÁSKU

Musíme si priznať, že v dnešnom modernom a pretechnizovanom svete je naše životné tempo stále rýchlejšie a rýchlejšie a niekedy je veľmi ťažké držať krok s touto uponáhľanou dobou. Stres je každodennou súčasťou nášho života. Dennodenne sme všetci vystavení poriadnej dávke náporu stresu a je naozaj nemožné sa mu vyhnúť. Náš 24- hodinový deň je preplnený každodennými povinnosťami a starosťami a veru často aj zbytočnosťami, ktorým prikladáme v danom momente veľkú dôležitosť. Večer, keď si líhame, sa cítime ako sa hovorí „ako zbitý pes“. Chýba nám energia a obyčajná radosť zo života.

Život si treba užívať plnými dúškami a nenechať sa prevalcovať povinnosťami a starosťami. Pochopiť čo je skutočne dôležité a robiť to, na čom naozaj záleží. Mať svoje malé radosti.

Kniha DNES LEN MILUJ je určite knihou, po ktorej siahnete každý deň čo i len na chvíľku. Úspešná blogerka a autorka článkov a kníh Rachel Macy Staffordová sa snaží pomôcť a radí ako byť pozitívny uprostred tohto „blázninca“, v ktorom žijeme, alebo sa snažíme prežiť. Autorka otvorene píše o svojich pocitoch, o zmene svojho myslenia, aby vedela lepšie zvládať všetko potrebné. Kniha je plná posolstiev a inšpiratívnych myšlienok. Môžete si ju čítať, keď ste na dne, aj keď ste v pohode. Pomôže vám relaxovať a budete sa na svet okolo seba pozerať z inej perspektívy a viac sa tešiť zo života.

Nestresujte sa, zbavte sa napätia, nenechávajte sa využívať, nekomplikujte si zbytočne život. Každý deň si doprajte malú radosť. Všímajte si a počúvajte hlas svojho srdca.


Publikované 29.5.2018 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


Kniha : Dnes len miluj - Nestresuj sa toľko, nadýchni sa a rozhodni sa pre lásku - 1. vydanie

Dnes len miluj Nestresuj sa toľko, nadýchni sa a rozhodni sa pre lásku

Kúpiť
10,41
Knihy autora Rachel Macy Staffordová

Rachel Macy Staffordová autor