Nový Matkin -30%

Článok: Nový Matkin -30% © Literama.sk, 29.3.2011

Literama.sk prináša nového Matkina v bezkonkurenčnej cene! Túto pripravovanú novikku s názvom Nie na ústa si môžete objednať už teraz v predpredaji so zľavou 30%.

Publikované 29.3.2011
© Literama.sk: Autorsky chránený materiál

Nepíše sa na Slovensku toho zase tak veľa. To uzná snáď každý. A určite nie tak veľa a dobre. Nemôžeme si preto nechať ujsť také "kúsky", aké spod svojho pera pravidelne, či nepravidelne púšťa Maxim E. Matkin Je to zvláštne. Matkin - známy neznámy, skrytá identita a na druhej strane príbehy zo života, ako by sme ich sami žili.

Poďme sa teda pozrieť na jeho ďalšiu pripravovanú novinku...

Kniha Maxim E. Matkin: Nie na ústa na Literama.sk v skvelej akcii -30%.

Hrdinom novej "matkinovky" je típek, ktorý vie bez problémov dohodiť lásku cez internet alebo dostať niekoho niekomu cez SMS do postele. Vraj nemožné? Pre neho nie. Jeho možnosti sú neobmedzené, podľa neho sa dá spraviť takmer všetko. Vie dokonca napísať za vás list s prosbou o odpustenie alebo vymyslieť za vás žiadosť o ruku. Potrbujete narýchlo napísať prípitok alebo ohúriť priateľov originálnym statusom? On je váš človek.

Je to podivín, ktorý trávi väčšinu času v ošúchanom župane, ale pozor, zato v dokonalo upratanom byte.  Pre jeho "prácu" je dôležité dobré pripojenie na internet. Má peniaze, talent a samozrejme depresie. Ale nie vždy otvorí, ak mu zazvoníte. Chcete dostať do tohto jeho divného sveta? Je tu nová kniha (možno zo života) Maxima E. Matkina: Nie na ústa.

Publikované 29.3.2011
© Literama.sk: Autorsky chránený materiál