Denník odvážneho bojka s DARČEKOM

Denník odvážneho bojka s DARČEKOM

© Literama.sk, 20.2.2018

Dvojitý podfuk - Denník odvážneho Bojka 11 - Jeff Kinney

Pre fanúšikov Odvážneho bojka je tu jedenásty diel o Gregovi a jeho šialenej rodinke: Denník odvážneho Bojka: Dvojitý podfuk.

Greg Heffley, žiak druhého stupňa základnej školy, ktorého myseľ je do prasknutia zavalená rôznymi problémami a bláznivými plánmi, neustále prežíva veľké i malé dobrodružstvá. Jeho denník, ktorý dostal od mamy, aby si zapisoval svoje pocity a vylieval si svoje srdce (No, to určite! To nech píšu násťročné dievčatá!) je plný vtipných opisov jeho výčinov. Musíte sa smiať nad množstvom hlášok a nad zošitovými kresbami, ktoré vhodne dopĺňajú jeho zápisky.

Greg je odvážny chalan. Ale pozor! Je predsa nespočetne veľa nebezpečenstiev, ktoré hrozia takémuto jedenásťročnému chlapcovi. A Greg sa niekedy bojí. Hlavný hrdina je odvážny bojko!

Jedenásta kniha je opäť o problémoch Grega Heffleyho, ktoré sa na neho valia zo všetkých strán. Ako inak! Jediná vec, o ktorej je presvedčený, že je v nej naozaj dobrý, je hranie videohier. Ale čo na to rodičia? Neustále mu radi pripomínajú, že celý svet sa netočí len okolo neho a mal by si rozšíriť svoje obzory a robiť aj niečo iné. Greg sa na začiatku knihy zamýšľa, aké by to bolo, keby bol súčasťou reality show a ako si milióny ľudí sadnú k telke a pozrú si, čo v tom svojom živote stvára. Blíži sa Halloween party a Greg sa určite chce dostať aj na skvelý žúr. Objaví starú videokameru a super nápad je na svete! Spolu so svojím najlepším priateľom natočí hororový film! Veď ľudia sa radi boja. Získa slávu aj prachy. Ale je to naozaj rozumný plán? Neprinesie mu zas len ďalšie problémy?

Americká knižná séria (Diary of a Wimpy Kid), ktorú píše a ilustruje Jeff Kinney, to sú jednoducho pohodové príbehy s netypickým humorom, výstižnými a vtipnými ilustráciami, ktoré nielen školákom, ktorým je táto séria určená, ale aj starším generáciám pri čítaní zlepší náladu. Školákom odhalí, že školský rok nemusí byť len vyčerpávajúci a nudný a dospelí si zaspomínajú na svoje školské roky a šibalstvá.

Publikované 20.2.2018 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál


kniha : Denník odvážneho Bojka: Dvojitý podfuk - Denník odvážneho Bojka 11 - 1. vydanie

Denník odvážneho Bojka: Dvojitý podfuk Denník odvážneho Bojka 11

Do Vianoc: asi áno
Kúpiť
7,99
Knihy autora Jeff Kinney

Jeff Kinney autor

Autor
Séria: Denník odvážneho bojka

Denník odvážneho bojka

Séria