Literama.sk je ShopRoku 2015

Literama.sk je ShopRoku 2015

© Literama.sk, 18.3.2016

Už po siedmykrát sa hľadali najlepšie slovenské e‑shopy. Rovnako ako v predchádzajúcich ročníkoch tejto ankety portálu Heuréka.sk o nich rozhodovali reálni zákazníci a odborná porota.

Vo štvrtok 17.3.2016 v Bratislave vyhlásila Heureka.sk najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e‑shopy slovenského e-commerce za ostatný rok 2015. Cieľ je vždy ten istý, nájsť internetové obchody, ktoré sú poctivé, kvalitné a ukazujú nové trendy. Víťaz sa vyhlasuje v troch kategóriách - Cena kvality, Cena popularity a Cena Heureky.

Cena kvality

O cene kvality rozhodujú reálne nakupujúci zákazníci, ktorí hodnotia svoje skúsenosti s konkrétnym nákupom v danom e‑shope. V tomto ročníku o výhercoch rozhodlo viac ako jeden milión vyplnených dotazníkov rozoslaných v rámci služby Heureka: Overené zákazníkmi. Portál Heuréka.sk vyhlásila tento rok víťaza v 13tich hlavných kategóriách.

Literama.sk si odniesla prvú cenu

V minulom ročníku ShopRoku 2014 sme sa dostali medzi finalistov, medzi 5 najlepších knižných e-shopov na Slovensku. Tento rok si odnášame prvú cenu. Vyhrali sme podkategóriu knihy a e-čítanie a dokonca (o čom sme ani len nesnívali) aj jej nad-kategóriu Zábava a voľný čas.

Kvalitný zákaznícky servis, výborná komunikácia, dobré vyladené služby - to sú základy našeho úspechu. Je ťažké získavať pozitívne hodnotenia, keď je u ľudí tendencia písať práve len v prípadoch, keď sme ako zákazníci s niečím nespokojní.

A preto ďakujeme Vám, všetkým našim zákazníkom, ktorí po zrealizovaní objednávky venovali svoj čas a vyplnli dotazník Heuréky. Nesmierne si toho vážime. Motivuje nás to do ďalšej práce.

Ďakujeme Vám!

---
O Heureke: Heureka je najväčší nezávislý nákupný radca a porovnávač cien, zahŕňa milióny produktov z tisícok internetových obchodov. Heureka pôsobí na trhu od roku 2007. Snaží sa, aby nakupovanie cez internet bolo čo najjednoduchšie a bezproblémové. Aj preto ponúka niekoľko nástrojov na zjednodušenie nákupov cez e-shopy. Napríklad služba Overené zákazníkmi ukazuje, ktoré obchody sú dôveryhodné, spoľahlivé a bezpečné.

Publikované 18.3.2016 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál